Чемпіонат Полтави: «Легіон» на класі переграв «Атлетик» (відео)

Команда Сергія Бубнова провела не найкращий матч, але зуміла виграти

11 червня на полтавському стадіоні «Динамо» стартував п’ятий тур Чемпіонату Полтави з футболу серед аматорів. У другому матчі ігрового дня зіграли «Атлетик» і «Легіон». Претензійний середняк формально приймав одного з фаворитів турніру, і зрештою вболівальники очікували впевненої перемоги номінальних гостей. Втім, футболісти «Атлетика» приємно здивували і глядачів, і суперників. Гра вийшла насправді цікавою і бойовою.

«Атлетик» — «Легіон» 0:1

«Атлетик»: Клименко, Кувеньов, Коломієць, Любимов, Горбаченко, Денисенко (Топтун, 70), Синьовид, Шутько (Винник, 76), Чеберко (Прилуков, 75), Сардаров, Безсонов.

Головний тренер: Олексій Луценко.

«Легіон»: Педько (Швець, 70), Попов, Ягодовський, Швей, Савенков (Радченко, 46), Гринь (Таранушич, 69), Мороз (Масюк, 46), Шмиголь, Горжуй, Бакланов (Порубай, 69), Бірюк.

Головний тренер: Сергій Бубнов.

Гол: Шмиголь (58)

Першу половину матчу «Атлетик» відверто домінував. Підопічні Олексія Луценка створювали момент за моментом і не раз могли забивати. На п’ятій хвилині пробивав Олександр Синьовид — удар парирував Микола Педько. Так само голкіпер «Легіона» виручив на сьомій хвилині, коли Рамін Сардаров обіграв Сергія Ягодовського на краю штрафного майданчика, змістився на кілька кроків ближче до центру і пробив. Микола Педько дістав м’яч з-під поперечки. «Леігон» свій перший напівмомент створив аж на 31-й хвилині. Гості отримали право на штрафний Микита Бакланов подачу, яку намагався замкнути Максим Шмиголь, але лише «запалив свічку». На перерву команди пішли за нульового рахунку, при чому андердог цього матчу — «Атлетик» явно награв на гол.

У другому таймі «Легіон» прийшов до тями і почав грати першим номером. На полі з’явився Ігор Радченко, і вже на 47-й хвилині міг забивати. М’яч після його удару відбив Михайло Клименко. На 51-й хвилині з вбивчої позиції пробивав Максим Шмиголь і знову голкіпер виявився вправнішим. Втім, свій заслужений гол Максим таки забив через сім хвилин. Максим Горжуй зреагував на пас партнера, втік від захисників на лівому фланзі і віддав на Шмиголя. Максим з гострого кута зовнішньою стороною стопи відправив м’яч у ворота — 0:1.

«Легіон» продовжив натиск і міг забивати вдруге. На 73-й хвилині захисники заблокували удар Шмиголя після передачі Горжуя, але на добивання прибіг Роман Масюк і поцілив у стійку. Мав свої моменти і «Атлетик», але з ними легко впорався Ярослав Швець, який змінив у воротах Миколу Педька. Таким чином маємо мінімальну перемогу «Легіона».

Після матчу Сергій Бубнов визнав, що його команда провалила перший тайм, і похвалив «Атлетик», сказавши, що ті заслужили більше аніж поразку.

Олексій Луценко також відзначив рівність протистояння і видовищність гри. Тренер «атлетика» всім задоволений, окрім результату.

У першому матчі ігрового дня «Зоря-Ворскла» розтрощила «Динамо».

1 «Зоря-Ворскла» 5 4 1 0 37-4 13
2 «Нафтогаз» 4 4 0 0 19-7 12
3 «Легіон» 4 3 0 1 13-6 9
4 «Подол» 4 2 2 0 9-5 8
5 «Атака-Автотранс» 4 2 1 1 15-7 7
6 «Атлетик» 5 2 1 2 11-12 7
7 ФК «Кобеляки» 4 2 0 2 12-9 6
8 «Підприємці Полтавщини» 3 1 1 1 5-9 4