Полтавка Кристина Соколовська завоювала «срібло» Чемпіонату Європи з вільної боротьби серед кадетів (відео)

Кристина Сокловська перемагає естонку Маар'ю Плазер / Фото з Facebook

Наша спортсменка стала другою у ваговій категорії до 57 кг

В італійському місті Фаєнца триває Чемпіонат Європи з боротьби серед кадетів. У складі збірної України на змагання поїхала полтавська вільниця Кристина Соколовська. Полтавка боролася у ваговій категорії до 57 кг. Вона перемогла у трьох сутичках і лише у фіналі поступилася росіянці Аміні Танделовій.

Кристина стартувала в 1/8 фіналу і її першою суперницею була потужна борчиня з Азербайджану Біргу Солтанова. Полтавка у першому раунді забрала чотири бали, але азербайджанка не здалася і змогла їх відіграти. Але в кінці поєдинку Кристина таки виявилася вправнішою і перемогла з рахунком 6:4

Далі був поєдинок проти молдаванки Емілії Кречун. Поєдинок тривав недовго, адже Кристина явно переважала суперницю в майстерностиі і швидко перемогла з рахунком 10:0

У півфіналі полтавка впевнено перемогла естонку Маар’ю Пласер (рахунок 8:0). Таким чином Кристина гарантувала собі місце у фіналі і медаль.

Боротися за «золото» Кристині випало з росіянкою Аміною Танделовою. У напруженій боротьбі сильнішою виявилася росіянка, яка також перемогла з рахунком 8:0.

Кристина Соколовська з батьком Володимиром

Таким чином полтавка Кристина Соколовська — срібна призерка Чемпіонату Європи з вільної боротьби серед кадетів. До змагань Кристину готували тренери Володимир Пономарьов та Віталій Зінченко.

Види спорту:

Футбольні турніри: