Віктор Пожечевський: «Базиль», «Чутове» та дві кобеляцькі команди порушують регламент і їх доведеться покарати

Віктор Пожечевський

Виконавчий директор «Федерації футболу Полтавщини» розповів про останнє засідання КДК

Днями відбулося засідання контрольно-дисциплінарного комітету «Федерації футболу Полтавщини», де було розглянуто ряд важливих питань. Зокрема свої покарання отримали не в міру емоційний тренер СК «Полтава» Володимир Сисенко та новосанжарський «Стандарт», який попався на тому, що заявив гравця під чужими паспортними даними. У розділі «Різне» також розглядали ряд питань, про які ми запитали у виконавчого директора «ФФП» Віктора Пожечевського.

— Я піднімав питання, про команди, які порушують регламент і дозволяють футболістам грати у кількох турнірах одночасно — розповів Віктор Олександрович. — Зокрема такі гравці є у складі «Базиля» з Базилівщини, ФК «Чутове» та кобеляцьких командах — ФК «Кобеляки» та «Колос». Там є гравці, які виступають і у чемпіонаті області, і у чемпіонатах різних районів, що наразі заборонено. Доведеться покарати ці команди. Думаю, що каратимемо не грошовими штрафами, а зняттям очок.

Нагадаємо, що з 2019 року всі футболісти, які беруть участь в турнірах під егідою ФФУ (тепер УАФ) заносяться до єдиного реєстру футболістів, і не мають права виступати за більше ніж одну команду одночасно. Тобто не мають права грати у різних командах в різних турнірах.

Ми запитали про яких конкретно футболістів йдеться. Віктор Пожечевський неохоче назвав двох братів Олександра та Дмитра Тупіків, які грають за ФК «Чутове».

Види спорту:

Футбольні турніри: