Чемпіонат Полтави: «Динамо» у гольовій перестрілці перемогла «Підприємців Полтавщини» (відео)

Динамівці святкують черговий гол

Парад голів та помилок в захисті закінчився на користь динамівців

27 червня у Полтаві відбулися заключні матчі сьомого туру Чемпіонату Полтави з футболу серед аматорів. У першому матчі ігрового дня зійшлися аутсайдери турніру, принаймні за турнірною таблицею — «ДинамО» і «Підприємці Полтавщини». Обидві команди не надто впевнео крокують турнірною дистанцією, і якраз в очному протистоянні мали б брати максимум очок. З цим завданням впоралося саме «Динамо», хоча і з певними труднощами.

«Динамо» — «Підприємці Полтавщини» 6:3

«Динамо»: Салимовський, Литвиненко, А. Бондаренко, Корсун, Іванченко, Соболь (Майборода, 4), Самохвалов, Гришин (Бабець, 49), Коцюбий (Алексеєв, 53), Я. Бондаренко, Перерва.

Головний тренер: Олексій Бортник.

«Підприємці Полтавщини»: Старовойтов, Зайцев (Тевіков, 46), Кущ, Боцула, Барзій, Кучеров, Волошко (Жмурко, 46), Марченко, Педченко, Храпач, Діденко.

Головний тренер: Андрій Нерозя.

Голи: Корсун (20, 57), Самохвалов (33), Перерва (40, 82), А. Бондаренко (54, пен.) — Боцула (44), Барзій (45), Жмурко (49).

«Підприємці» не могли нічого створити до 25-ї хвилини. Саме тоді підопічні Андрія Нерозі вперше пробили по воротах. Динамівці за цей час встигли створити кілька моментів і забити гол. Вже на 35-й секунді зустрічі Євген Корсун пробивав після пасу Андрія Перерви і змусив працювати Віталія Старовойтова. На 14-й хвилині Артем пробивав сам, але м’яч розминувся з кутом. І нарешті на 20-й хвилині стартовий натиск «Динамо» приніс результат. І знову спрацювала зв’язка Корсун — Перерва. Євген прийняв м’яч після вкидання аута на правому краю, пошив у дурні кількох захисників і віддав під удар Перерві. Андрій в оточенні захисників влучив у стійку, але Євген Корсун підстеріг відскок і підправив м’яч у ворота — 1:0.

Так от лише після цього, на 25-й хвилині «Підприємці Полтавщини» вперше вдарили по воротах. Подачу кутового від Юрія Барзія головою замикав Сергій Храпач, але пробив вище воріт. На 27-й хвилині також після кутового, але вже після виграного підбору пробивав Олексій Педченко — м’яч прилетів до рук голкіпера.

«Динамо» відповіло двома голами. На 33-й хвилині Євген Корсун вивів на удар Романа Гришина. Його удар відбив Віталій Старовойтов, але захисники «Підприємця» не змогли вийти з оборони і подарували м’яч футболісту «Динамо». Той віддав під удар Валентину Самохвалову і хавбек «Динамо» класним ударом з відскоком від стійки подвоїв рахунок — 2:0.

На 40-й хвилині динамівці забили втретє Андрія Перерву вивели сам на сам з голкіпером і він елегантно переграв Віталія Старовойтова — 3:0.

І хто б міг подумати, що кінцівка цього тайму буде повністю за «Підприємцями». Підопічні Андрія Нерозі скористалися помилками суперника і змогли не просто забити «гол у роздягальню», а повноцінно відновити інтригу. На 44-й хвилині «Підприємцям» вдалася атака правим флангом. Юрій Барзій прострелив на Євгена Бацулу і той відреагував на простріл влучним ударом — 3:1.

Тут же на 45-й хвилині Барзій відзначився сам. Футболісти «Динамо» загралися на своїй половині поля і подарували м’яч Сергію Храпачу. Той віддав на Барзія і Юрій скоротив відставання своєї команди — 3:2. Спочатку пахло розгромом, тепер камбеком.

І камбек таки міг статися. Другий тайм почався з голу «Підприємців Полтавщини». На 49-й хвилині Боцула на правому фланзі отримав діагональну передачу, і з другої спроби подав до штрафного майданчика «Динамо». Першу подача влучила у захисника, а другу замкнув Віталій Жмурко — 3:3.

Все, що відбувається здавалося фантастикою для «Підприємців», але самі вони і втратили свій шанс на камбек. Все почалося з пенальті на 54-й хвилині Олексій Педченко у своєму штрафному майданчику штовхнув руками Артема Бондаренка. Арбітр матчу Олександр Матяш призначив пенальті, який сам постраждалий блискуче реалізував — 4:3.

Після цього «Динамо» повністю перехопило ініціативу. І в результаті забило ще двічі Андрій Перерва та Євген Корсун оформили заслужені Дублі. У підсумку команди забили дев’ять голів на двох, і «Динамо» перемагає з великим рахунком. До вашоїх уваги відео всіх голів матчу:

Після гри Андрій Нерозя пояснив таку провальну гру в обороні постійними змінами складу і незіграністю. Очевидно, тренер незадоволений ставленням своїх підопічних до футболу.

У другому матчі ігрового дня «Подол» забив десять голів у ворота «Алмаза».

1 «Зоря-Ворскла» 7 5 2 0 45-7 17
2 «Атака-Автотранс» 7 5 1 1 41-10 16
3 «Нафтогаз» 7 5 1 1 32-14 16
4 «Легіон» 6 5 0 1 27-8 15
5 ФК «Кобеляки» 7 5 0 2 25-14 15
6 «Подол» 7 3 3 1 23-11 12
7 «Атлетик» 7 2 1 4 14-32 7
8 «Динамо» 7 2 0 5 14-32 6