Полтавський боєць ММА Дмитро Микуця переміг німця Роберта Лау на міжнародному турнірі «М-1 Challenge 102» (відео)

Полтавець впевнено виграв два раунди з трьох і переміг одноголосним рішенням суддів

Сьогодні у казахському місті Нур-Султан відбувся міжнародний професійний турнір зі змішаних єдиноборств ММА — «М-1 Challenge 102». У мейн-карді турніру у напівважкій вазі в турнірі брав участь полтавський боєць ММА Дмитро Микуця. Його противником був грізний німецький боєць Роберт Лау.

У першому раунді Дмитру було непереливки. Роберт Лау атакував його лоу-кіками, а на третій хвилині притиснув полтавця до канатів октагону і посипав ударами. Втім, кінцівку раунду Дмитро забрав собі. Полтавець вміло перевів сутичку в партер, і контролював противника. У другому раунді Дмитро вже домінував і у стійці і у партері. Після кількох неприємних для німця влучань, Дмитро знову захопив контроль у партері й міг перемагати больовим прийомом на руку. Проте Роберт Лау зумів уникнути больового, і навіть вивернувся з програшної позиції. Третій раунд знову був за Дмитром. Полтавець знову перевів сутичку в партер і не зміг виконати больовий. Проте, Дмитро тримав впевнений сайд-контроль, посипав суперника ударами руками по голові та колінами в корпус. Судді оцінили старання і домінування Дмитра і віддали полтавцеві перемогу, яку той присвятив покійному дідусеві. До вашої уваги відео поєдинку.

Дмитро Микуця тренується у полтавському клубі «OneTeam». У Полтаві його готували до змагань тренери Ігор Онопрієнко та Максим Кишинець.

Види спорту:

Футбольні турніри: