Полтавець Олег Приймачов нокаутував суперника на міжнародному турнірі з кікбоксингу у Сербії

Ліворуч - Олег Приймачов / Фото з Facebook

Наш спортсмен переміг серба на його території

Днями у Сербії відбувся міжнародний професійний турнір з кікбоксингу (К-1) «Megdan Fighting». У змаганнях брав участь полтавський кікбоксер Олег Приймачов, який бився у ваговій категорії 95 кг. Його суперником мав бути зірка місцевого кікбоксингу Мілош Міловановіч і бій мав бути титульним. Проте, як нам розповів менеджер Олега Михайло Росохатий, Міловановіч отримав травму напередодні турніру, і не зміг взяти участь. Тож Олег бився проти іншого серба Александара Даніловіча, і статус поєдинку був вже іншим. Бій був рейтинговим, але не титульним (не за пояс).

Олег нокаутував противника вже у першому раунді. Спочатку полтавець здорово влучив супернику коліном в голову і той відправився у нокдаун. Наступний нокаутуючий удар Олега виявився для серба фатальним. Полтавець збив Даніловіча з ніг ударом ногою в корпус, і той після відліку рефері вже не зміг продовжувати поєдинок.

За словами менеджера Михайла Розсохатого, наступний поєдинок Олега в Сербії може бути титульним. До змагань полтавця готували тренери Олег Панкратьєв, Руслан Кривуша та Зураб Абдулаєв.

Види спорту:

Футбольні турніри: