Чемпіонат Полтави: ДЮФШ «Ворскла-2003» з дискваліфікованим гравцем зазнала розгрому від «Атаки-Автотранс» (відео)

Підопічні Валентина Горбаньова наколотили суперникам дев’ять м’ячів

3 липня відбулися чергові матчі восьмого туру Чемпіонату Полтави з футболу серед аматорів. У другому матчі ігрового дня зустрілися «Атака-Автотранс» та ДЮФШ «Ворскла-2003». У минулому турі підопічні Олександра Супруна створили сенсацію, відібравши очки у «Зорі-Ворскли», але вдруге дива не сталося. До того ж, як виявилося, тренер юних ворсклян схитрував, випустивши на поле дискваліфікованого гравця, тому навіть якби результат був іншим, очок би команда ДЮФШ не отримала.

«Атака-Автотранс» — ДЮФШ «Ворскла-2003» 9:1

«Атака-Автотранс»: Гумметов, Давидко, Акуфенко, Демчук, Черняк (Тарчуков, 46), Гулович, Бажан (Кваша, 46), Михайленко, Поліянчук (Підлісний, 46), Пономаренко, Рудик (Щекальов, 46).

Головний тренер: Валентин Горбаньов.

ДЮФШ «Ворскла-2003»: Ісенко, Лейва, Мороховець, Бурлака (Фалолеєв, 76), Зверєв (Остапенко, 46), Луценко, Арабов, Костенко, Кірсанов, Постернак, Волошко.

Головний тренер: Олександр Супрун.

Голи: Пономаренко (28, 31, 60), Михайленко (34, 87, пен.), Щекальов (68), Кваша (76), Гулович (78), Бажан (83) — Костенко (11).

На перших хвилинах «Атака-Автотранс» пішла на ворота суперника, і вже на 43-й секунді Владислав Демчук вже пробивав по воротах М’яч пролетів повз рамку. На третій хвилині пробивав Олексій Гулович, але його удар заблокували захисники. Втім, ворскляни зуміли стримати стартовий натиск автотрансівців і навіть забили швидкий гол. На 11-й хвилині Артем Кірсанов змусив захисників «Атаки» помилитися, обігрався з партнером на правому фланзі і прострелив до штрафного майданчика. Там краще за всіх зорієнтувався Ян Костенко, який і відкрив рахунок — 0:1.

Гол мав би додати куражу ворсклянам, але футболісти «Атаки» повністю перебрали на себе ініціативу і забили три голи ще у першому таймі. Футболісти ДЮФШ епізодами виглядали непогано і розгортали цікаві атаки, але відверто загравалися, не доводячи свої атаки до ударів. У другому таймі «Атака-Автотранс» забила ще п’ять голів і довела рахунок до розгромного. До вашої уваги відео всіх голів матчу:

Після гри Олександр Супрун розповів чому його підопічні епізодами загравалися і губили свої атаки і чому у другому таймі ворскляни посипалися.

Валентин Горбаньов після гри подякував своїм футболістам і констатував, що розгромний рахунок абсолютно по грі.

А тепер про порушення регламенту. У цьому матчі у складі ДЮФШ «Ворскла-2003» на поле вийшов захисник Віталій Мороховець, який у минулому турі отримав червону картку. У протокол футболіста внесли під іншим прізвищем, але його впізнав головний тренер «Атаки-Автотранс» Валентин Горбаньов, та й сам Олександр Супрун під час матчу неодноразово викрикував прізвище футболіста, вказуючи тому на помилки. Вже після гри ми запитали у коуча ДЮФШ, чому він вирішив обманути регламент.

— Я все розумію, і визнаю, що порушив регламент, — говорить Олександр Вікторович. — Але це було порушення на благо. Хлопцеві потрібна ігрова практика проти сильного супротивника, і треба було дати йому таку можливість. Та й кадрові труднощі теж до цього змусили. З основної обойми випали 13 людей. Грати було просто нікому. Ми і без того грали експериментальним складом і на поле вийшли хлопці, які не грали в основі. Рахунок і так великий, а без Віталія було б ще більш кепсько.

Зважаючи на рахунок гри, навряд на команду чи тренера чекають протести і покарання. Але якби юнаки створили сенсацію вдруге, могли б поплатитися технічною поразкою Наразі констатуємо — це вже другий випадок, коли команди з ДЮФШ полтавської «Ворскли» порушують регламент. Перший був у матчі шостого туру, коли тренер ДЮФШ «Ворскла-2004» у матчі з «Алмазом» випустив на поле незаявленого гравця, який є батьком одного з вихованців.

У першому матчі ігрового дня «Зоря-Ворскла» якраз і розгромила ту саму ДЮФШ «Ворскла-2003».

1 «Зоря-Ворскла» 8 6 2 0 52-9 20
2 «Атака-Автотранс» 8 6 1 1 50-11 19
3 «Нафтогаз» 8 6 1 1 39-15 19
4 «Легіон» 7 6 0 1 30-8 18
5 ФК «Кобеляки» 7 5 0 2 25-14 15
6 «Подол» 8 3 3 2 23-14 12
7 «Атлетик» 7 2 1 4 14-32 7
8 «Динамо» 7 2 0 5 14-32 6