Чемпіонат Полтавщини: коли поновлення сезону та догравання пропущених матчів

Стали відомі дати основних подій другої частини сезону у футболі Полтавщини

29-30 червня закінчилося перше коло Чемпіонату Полтавської області з футболу у вищій та першій лігах. Наразі обласна першість на паузі. Нам вдалося з’ясувати коли поновиться чемпіонат і чого взагалі чекати від поточного сезону.

Чемпіонат Полтавщини

Головний обласний турнір поновиться в суботу 10 серпня, матчами десятого туру Вищої ліги. Змагання у цьому дивізіоні триватимуть до десятого жовтня, на коли заплановані матчі 18-го туру.

Перша ліга відповідно стартує у неділю 11 серпня матчами десятого туру у групі І та восьмого у групі Б. Тут регулярна частина чемпіонату має закінчитися 13 жовтня, а 21 та 28 жовтня, а а також 3 листопада будуть стикові матчі.

  • ФК «Ворскла» (юнаки) — «Дружба» (Очеретувате) — 13 липня
  • ФК «Кобеляки» — ФК «Ворскла» (юнаки) — 17 липня
  • ФК «Великі Кринки» — ФК «Ворскла» (юнаки) — 20 липня
  • ФК «Ворскла» (юнаки) — СК «Полтава» — 21 липня.

Пропущений матч восьмого туру між «Легіоном» та юнаками ФК «Ворскла» відбувся 27 червня і закінчився з рахунком 6:1 на користь «Легіона».

Кубок Полтавщини

Після того як закінчиться перший етап змагань з розкладом якого ви можете ознайомитись тут, на вболівальників чекає 1/8 фіналу, де у боротьбу вступлять команди Вищої ліги. Матчі цієї стадії заплановано на 3-4 серпня. 1/4 фіналу — на 24-25 серпня, 1/2 фіналу — 28 серпня. І нарешті фінал Кубку Полтавської області запланований на 19 жовтня і має відбутися на стадіоні «Ворскла» ім. О. Бутовського. Матч за Суперкубок Полтавщини має відбутися другого листопада.

Види спорту:

Футбольні турніри: