Новосанжарський «Стандарт» заявив, що знімається з Чемпіонату Полтавської області

Після покарання за порушення регламенту команда Віталія Барановича вирішила не брати участь в турнірі

Новосанжарський «Колос» вирішив знятися з розіграшу першої ліги Чемпіонату Полтавської області з футболу. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив головний тренер команди Віталій Баранович.

«Зняття команди стало завдяки декільком причинам, однією із яких стала не фінансування районним бюджетом, який в попередні роки закладався в бюджет ВФСТ"КОЛОС«, з початку чемпіонату стовідсоткове фінансування лежало на плечах президента Сергія Тютюнника, але «Стандарт» який почав перемагати і радувати вболівальників став не до вподоби конкурентам та колегам, тому розпочався «кабінетний футбол». Щоб не принижувати свою футбольну гідність, і не «заважати» було прийняте рішення НЕ ЗАВАЖАТИ НІКОМУ.....» — йдеться у повідомленні (дослівно).

Нагадаємо, що нещодавно «Стандарт» покарали технічною поразкою за порушення регламенту. Віталій Баранович заявив футболіста під чужим прізвищем і випустив на поле у матчі проти кобеляцького «Колоса». Коли суперники це викрили, тренер сам зізнався і команду покарали технічною поразкою з рахунком 0:3.

Види спорту:

Футбольні турніри: