Чемпіонат Полтави: «Атлетик» переміг ДЮФШ «Ворскла-2003» (відео)

Атлети забили суперникам чотири матчі, а ті зуміли відповісти лише двома

У Полтаві триває чемпіонат міста з футболу серед аматорів. 18 липня в рамках десятого туру «Атлетик» зіграв з ДЮФШ «Ворскла-2003». Підопічні Олександра Супруна вже відбирали очки у сильних суперників, але цього разу не змогли нічого вдіяти. До того ж, у першому таймі через травму вибув з гри голкіпер юних ворсклян.

«Атлетик» — ДЮФШ «Ворскла-2003» 4:2

«Атлетик»: Крохмаль, Кувеньов, Безсонов (Топтун, 69), Сардаров, Горбаченко (Винник, 69), Писаренко, Хмара, Мунько, Чеберко, Сорокотя, Комісарчук (Денисенко, 63).

Головний тренер: Олексій Луценко.

ДЮФШ «Ворскла»: Сопільник (Фалолеєв, 30), Мороховець, Лейва, Бурлака, Зверєв, Чайка, Артюх (Вишневецький, 80), Постернак, Козирка, Костенко, Степанян.

Головний тренер: Олександр Супрун.

Голи: Комісарчук (10), Чеберко (26), Сардаров (33), Хмара (54) — Костенко (43, 86).

На 84-й хвилині Віталій Мороховець не реалізував пенальті (воротар)

Перші десять хвилині юнаки не дозволяли суперникам створити нічого серйозного, проте коли вже дозволили, то це тут же обернулося голом. На десятій хвилині атлети заробили право на кутовий і Ярослав Комісарчук головою замкнув подачу Олександра Горбаченка — 1:0. Через кілька хвилин було ще два кутових зх ударами, але всі були невлучними.

Ворскляни вперше спромоглися вдарити по воротах на 16-й хвилині Сергій Постернак прийняв м’яч перед штрафним майданчиком суперника і у боротьбі з захисником пробив значно вище воріт. На 22-й хвилині після скидки від Яна Костенка пробивав Віталій Козирка, але також не влучив у ворота.

«Алетик» покарав суперником другим голом зі стандарту. Олексій Чеберко забив з вигідної позиції і подвоїв перевагу своєї команди, але не це головне. Голкіпер ДЮФШ Євген Сопільник стукнувся об штангу головою і отримав розсічення. Хлопця замінили і його забрала швидка, а у ворота став польовий гравець Артем Фалолеєв.

«Атлетик» продовжував домінувати. Вихованці Олександра Супруна ж хоч і володіли м’ячем і намагалися діяти технічно і гарно, дещо загравалися і «гальмували» з прийняттям рішень в атаці. На 33-й хвилині «Атлетик» забив втретє — влучний удар вдався Раміну Сардарову — 3:0.

Лише за дві хвилини до завершення першого тайму, ворскляни зуміли відкрити лік забитим голам. Ян Костенко підібрав м’яч після вдалого виносу від партнера вийшов віч-на-віч з голкіпером «атлетика» і технічно переграв того — 3:1.

У другому таймі сценарій першого тайму повторився. «Атлетик» домінував і забив. Футболісти ДЮФШ «Ворскла» намагалися опонувати, забили гол, але могли забити і двічі, але не реалізували пенальті. У підсумку — 4:2 за «Атлетиком». До вашої уваги відео всіх голів матчу та нереалізованого пенальті.

Після гри Олексій Луценко був задоволений результатом, хоча на останніх хвилинах матчу гримав на своїх футболістів.

Олександра Супруна ми не спіймали, він одразу після свистка швидко зник.

У другому матчі ігрового дня «Підприємці Полтавщини» розібралися з «Алмазом».