Помічник Віктора Скрипника: «Ворскла» мала більше чистих моментів»

Веселін Атанасов / Фото: Владислав Власенко

Прес-конференція з помічником головного тренера «Зорі» Веселіном Атанасовим

Сьогодні у Полтаві «Ворскла», в рамках першого туру УПЛ 2019/2020 з мінімальним рахунком поступилася луганській «Зорі». Головний тренер луганчан Віктор Скрипник був змушений оперативно покинути Полтаву і летіли до Німеччини (через що власне матч і зіграли так рано). Замість нього на прес-конференцію прийшов помічник Веселін Атанасов.

Про гру «Ворскли» і «Зорі»

— По-перше, хочу подякувати «Ворсклі» за те, що вони погодилися на прохання Віктора Скрипника зіграти матч в такий час. Так склалося, що він мав терміново летіти на конференцію до Німеччини, тож дякуємо, що пішли нам на зустріч»

— Ми чекали важкої гри, адже три дні тому ми зіграли важкий матч у Чорногорії і футболісти були втомлені після гри і перельотів. Втім, ми дуже раді, що почали чемпіонат з перемоги. Хочу подякувати тренерському штабу і медикам, які зробили все для того щоб хлопці вийшли на матч готовими. Нам певною мірою пощастило, «Ворскла» мала більше чистих моментів, але сталося так, що ми вийшли з зустрічі переможцями.

— Другий тайм ви провели слабше ніж перший Перемога «Зорі» це наслідок того, що «Ворскла» не забила. Це наслідок того що команда втомилася?

— У складі сталося лише дві зміни, і звісно, футболістам було важко. Ми ще будемо додавати. І виглядатимемо краще і в чемпіонаті, і в єврокубках. Сьогодні ж головне, що обійшлося без травм.

Види спорту:

Футбольні турніри: