«Десна» — «Ворскла»: більшість експертів прогнозують нічию

Наші футбольні прогнозисти поділилися прогнозами стосовно сьогоднішнього матчу

Сьогодні у Чернігові полтавська «Ворскла», в рамках другого туру УПЛ, зіграє з місцевою «Десною». Матч розпочнеться о 19:30. Пряму трансляцію покаже канал «УНІАН».

Після першого туру, обидві команди мають бути невдоволені собою. Тільки «Десну», яка провалила другий тайм і вдома програла «Львову» чомусь критикують, а от «Ворсклу», яка у першому турі не змогла відібрати очки у «мертвої» після Єврокубків луганської «Зорі», навпаки видають компліменти. Втім, варто віддати полтавцям належне — вони дійсно виглядали ефектно і переграли опонентів по всім показникам крім голів. Щоправда, проблеми з реалізацією поки нікуди не ділися, і основний нападник команди Юрій Коломоєць продовжує дивувати не голами, а втраченими моментами.

«Десна», як «Ворскла» у минулому сезоні, хворіє на «різні тайми». Матч першого туру проти «Львова» яскраво це продемонстрував. Букмекери у своїх прогнозах віддають перевагу чернігівцям.

П1 — 2,70    Х — 3,10   П2 — 2,75

Більшість наших експертів же вважають, що цей матч не виявить переможця. Втім, прогнози різняться:

Сергій Лукаш: «Сьогодні буде результативна нічия. Обидві команди у попередніх турах програли вдома, хоча не поступалися суперникам у грі. «Десна» отримала ляпаса від «Львова» на своєму полі і тепер має реабілітуватися перед вболівальниками. «Ворскла» ж, по грі мала б вигравати у «Зорі», але оскільки з реалізацією в команди велика біда — теж програла вдома. Тепер полтавці їхатимуть за очками. Так, дві рівні команди і не дозволять виграти одна одній. Мій прогноз — 1:1. Гол заб’є Юрій Коломоєць».

Сергій Ходирєв: «Десна» не випустить полтавців з Чернігова з очками. Господарі у першому турі зазнали досадної поразки, і тепер мають «рвати і метати». «Ворскла» — теж. Але полтавці грали проти втомленої «Зорі» і хоч і залишили приємний післясмак — проблеми «Ворскли» нікуди не ділися. У «Десни» більш стабільний, збалансований склад вони добре атакують. Мій прогноз — 2:0«.

Юрій Мармач: «Ворскла» сьогодні виграє. Я спілкувався з хлопцями — в них багато бажання, їм потрібен лише потужний поштовх. Сьогодні він якраз має статися. Команди рівні за класом і майстерністю, тому якраз морально-вольові якості і вийдуть на перший план. Мій проноз — 1:2

Іван Шарій: «На полтавців в Чернігові чекає нічия. Команди абсолютно рівні, і обидві після першого туру прагнуть перемоги. Якщо ніхто не припуститься дитячих помилок, на вболівальників чекає нічия. Мій прогноз — 1:1. Гол заб’є Юрій Коломоєць».

Сергій Чуйченко: «І «Ворскла» і «Десна» у першому турі добре грали, але у підсумку поступилися. Важко віддати комусь перевагу, адже команди рівні за класом та підбором виконавців. Сьогодні буде багато боротьби і нічия. Мій прогноз — 1:1. Гол заб’є Юрій Коломоєць».

Види спорту:

Футбольні турніри: