Полтавські бійці ММА В’ячеслав Богомол та Віталій Оніщенко здобули яскраві перемоги на всеукраїнському турнірі (відео)

Ліворуч - В'ячеслав Богомол

Обидва наші бійці закінчили свої поєдинки достроково

4 серпня у Миколаєві відбувся V турнір зі змішаних єдиноборств ММА пам’яті воїнів АТО. У професійному турнірі взяли участь спортсмени з різних куточків України, і одразу двоє бійців — Віталій Оніщенко та В’ячеслав Богомол — представляли Полтаву. Обидва хлопці билися у ваговій категорії 84 кг і обидва ефектно перемогли своїх опонентів.

Віталій Оніщенко бився з Денисом Виговським з Кривого Рогу. Все вирішилося у першому раунді. Виговський двічі намагався перевести сутичку в партер і забирав ногу Віталія, проте на четвертій хвилині, коли рефері поставив спортсменів у стійку, полтавець кількома влучними ударами нокаутував суперника.

Віталій Оніщенко

Суперником В’ячеслава Богомола на прізвисько Бізон був представник Афганістану Айдар Абдулрахман. У першому раунді афганець тричі займав контроль у партері і мав можливість виконати забивання, проте наш спортсмен увесь час примудрявся приймати удари і після того виходити з невигідної позиції. У другому раунді В’ячеслав сам зумів зайняти маунт і вже не відпустив суперника.

В'ячеслав Богомол

Віталій Оніщенко тренується в СК «Торнадо» і його до турніру готував тренер Азіз Елькардухі. В’ячеслав Богомол представляє клуб «Branibor Team» і його до турніру готував тренер Віталій Макаренко.

Види спорту:

Футбольні турніри: