«Ворскла» — СК «Днпро-1»: експерти розділилися у прогнозах

Наші футбольні прогнозисти поділилися думками стосовно сьогоднішнього матчу

Сьогодні у Полтаві на стадіоні «Ворскла» ім. О. Бутовського відбудеться матч четвертого туру УПЛ між полтавською «Ворсклою» та СК «Дніпро-1». Матч розпочнеться о 14:00. Пряму трансляцію покаже канал «Футбол 2»

Полтавці продовжують оформлювати трансфери, які приносять результат. У матчі проти «Львова» вдало дебютував Луїзао, який у першому таймі вдало зв’язував гру в центрі поля. Напередодні сьогоднішнього матчу команду поповнив албанський нападник Рубін Хебай. Цілком можливо, що він сьогодні з’явиться у складі і навіть заб’є.

Зіграних дніпрян, з кваліфікованим тренером Дмитром Михайленком та швидкими Супрягою і Булецою можна було б назвати фаворитами поєдинку. Втім, наразі підопічні Михаленкак мають серйозні проблеми з захистом і часто помиляються при щільному пресингу, що може стати шансом для ворсклян.

Букмекери віддають перевагу полтавській команді:

П1 — 2,28     Х — 3,30       П2 — 3,20

Наші експерти ж, мають абсолютно різні прогнози на цей матч:

Сергій Лукаш: «Якщо розмірковувати логічно, «Ворскла» сьогодні програє. У «Дніпра» є швидкі атакувальні гравці, за якими нашим захисниками буде досить важко встигати. Хоча, і проблеми у дніпрян теж є, зокрема у захисті. Тому, я вважаю, що «Ворскла» сьогодні заб’є, але програє. Мій прогноз — 1:2. Гол у складі «зелено-білих заб’є Денис Васін».

Юрій Мармач: «команди сьогодні зіграють внічию. «Дніпро-1» гарна команда, яка має певні проблеми, та все ж виглядає пристойно. «Ворскла» теж прогресує, тому, думаю, команди не виявлять сильнішого. Мій прогноз — 1:1. Гол заб’є Юрій Коломоєць».

Іван Шарій: «Ворскла» сьогодні переможе. Це вже не товариський матч, тут буде все серйозно. Полтавці починають показувати непоганий футбол, принаймні, ми це бачили зі «Львовом». Думаю, сьогодні команда Віталія Косовського зуміє розвинути успіх. Мій прогноз — 2:0».

Сергій Чуйченко: «Ворскляни нарешті почали показувати цікавий футбол. Клуб почав запрошувати кваліфікованих футболістів, а значить, ставить високі завдання. Втім, команди можна назвати рівними, і варто чекати в’язкої гри. Мій прогноз — 1:1. Гол у с4кладі «Ворскли» заб’є новий нападник Рубін Хебай. Недарма ж його запросили».

Види спорту:

Футбольні турніри: