Дмитро Михайленко: «Це був наш кращий матч з початку чемпіонату»

Головний тренер: «Дніпра-1» прокоментував нічию у Полтаві

Сьогодні й Полтаві «Ворскла», в рамках четвертого туру УПЛ, зіграла внічию з СК «Дніпро-1». Після матчу головний тренер дніпрян Дмитро Михайленко поспілкувався з журналістами.

Про гру «Дніпра-1» і «Ворскли»

«Вийшла емоційна, бойова гра з обопільними шансами на успіх. Нам не пощастило, адже після забитого м‘яча, ми тут же пропустили. Кінцівка вийшла нервовою через вилучення Кравченка. Тоді вже нас влаштовувала нічия, адже противник був ближче до успіху. Варто згадати удар Мартиненка у хрестовину. Тож нічийним результатом ми задоволені. В Будь-якому разі у цій грі позитивних моментів було більше, ніж у стартових матчах».

Про відсутність Сергія Булеци і Владислава Супряги

«Відсутність цих футболістів не позначилася на результаті. Знову ж таки, якщо говорити про якість гри, то сьогодні був наш кращий матч з початку чемпіонату. Влада Супряги не було, бо він отримав пошкодження у попередньому матчі. Відсутність у старті Булеци, це реакція на слабку гру в попередньому матчі. Нам хотілося більшого — більше руху, більше агресії, більше залученості в гру. Це стосується всієї молоді. Сьогодні немає жодних нарікань»

Види спорту:

Футбольні турніри: