Полтавський боєць Костянтин Гордєйчик ефектно переміг харків’янина на всеукраїнському турнірі з ММА (відео)

Зліва направо: Максим Кишинець, Костянтин Гордєйчик та Ігор Онопрієнко / Фото з Instagram

Полтавець виграв бій одноголосним рішенням суддів

Днями у Харкові відбувся всеукраїнський турнір зі змішаних єдиноборств ММА «Кращі з кращих». У змаганнях брали участь спортсмени з Харкова, Дніпра, Краматорська та інших міст України. Бився на турнірі і полтавець Костянтин Гордєйчик. Він змагався у ваговій категорії 61,2 кг і його суперником був харків’янин Юрій Нерсесян.

Бій тривав три раунди по три хвилини. У першому раунді після обміну лоукіками, Нерсесян припустився помилки і дозволив Костянтину перевести сутичку в партер, зайняти сайд-контрол, а потім і маунт. Полтавець міг би забити Юрія Нерсесяна, але вирішив виконати больовий прийом на руку. Варто віддати належне Юрій — спортсмен, перебуваючи у невигідному для себе положенні, витерпів натиск Костянтина і коли полтавець здійснив спробу больового прийому — вийшов з партера.

Другий раунд був схожим. Костянтин також швидко перевів сутичку в партер, де намагався придушити суперникам трикутником. Втім, Нерсесян знову все витримав і в кінці знову вийшов з партера і навіть намагався забити полтавця. Втім, для цього вже не було часу.

Третій раунд вийшов більш рівним. Юрій Нерсесян спочатку намагався придушити суперника «гільйотиною», потім тим же «трикутником». Але Костянтин цього не дозволив. Рефері підняв спортсменів у стійку, де більш переконливим був полтавець. В кінці сутичка знову перейшла партер, і харків’янин навіть зумів зайняти домінуючу позицію, але лише на останніх секундах.

У підсумку Костянтин Гордєйчик переміг одноголосним рішенням суддів. До вашої уваги відео цього поєдинку:

Костянтин тренується у полтавському клубі «OneTeam». До турніру його готував тренер Ігор Онопрієнко.

Види спорту:

Футбольні турніри: