«Ворскла» — «Олександрія»: більшість експертів впевнені у перемозі полтавців

Наші футбольні прогнозисти поділилися думками стосовно сьогоднішнього матчу

Сьогодні у Полтаві на стадіоні «Ворскла» ім. О. Бутовського відбувся матч шостого туру УПЛ між полтавською «Ворсклою» та «Олександрією». Матч розпочнеться о 17:00. Пряму трансляцію покаже канал «Футбол 2».

Якби перед початком сезону хтось сказав, що у п’ятому турі «Ворскла» буде фаворитом у матчі проти «Олександрії», ви б напевно не повірили. Втім, станом на сьогодні, полтавці за впродовж п’яти турів встигли кадрово підсилитися і відшукати свою гру з простором для прогресу. Цього всього ніяк не вдається «Олександрії». Команда Володимира Шарана з п’яти матчів провалила три, і поки що виглядає вкрай непереконливо.

У складі «Ворскли» знову під питанням участь травмованих Едіна Шехіча та Дениса Васіна. Але їх, як і у поєдинку проти «Колоса» може підмінити на фланзі Ігор Пердута. Всі інші футболісти команди Косовського в строю.

Букмекери у цьому матчі віддають перевагу «Ворсклі»:

П1 — 2,85         Х — 3,20       П2 — 2,55

Так само на бік «Ворскли» схиляються і наші експерти:

Сергій Лукаш: «Ворскла» виграє. По-перше, на стадіоні очікується більше людей аніж зазвичай. До обласного центру мають поз’їжджатися студенти, та й сама афіша матчу виглядає доволі привабливо. У «Ворскли» зараз мпішла вдала смуга, я вважаю, що сьогодні вона продовжиться. Мій прогноз — 1:0. Голом відзначиться капітан команди Володимир Чеснаков».

Сергій Ходирєв: Цей матч закінчиться нічиєю. «Ворскла» начебто почала перемагати, але у її успіхах велика доля фарту, згадайте хоча б смішні голи «Колосу». Тому я б не віддавати «Ворсклі» статус фаворита. Мій прогноз — 1:1. Гол заб’є Володимир Чеснаков».

Юрій Мармач: «Ворскла» переможе з рахунком 1:0. Полтавці зараз сильніші за всіма показниками, які тільки можна виміряти. До того ж, полтавці гратимуть на своєму полі. Мій прогноз — 1:0. Гол знову заб’є Юрій Коломоєць».

Іван Шарій: «Ворскла» сьогодні переможе. Підопічні Віталія Косовського знайшли свою гру, почали перемагати та здобувати очки. «Олександрія» ж зараз на спаді. І хоч команда Шарана здатна зібратися і дати бій будь-якому супернику, сьогодні переможуть ворскляни. Мій прогноз — 2:1».

Сергій Чуйченко: «Цей матч закінчиться внічию. «Олександрію» підпирає турнірне становище і команда Шарана непогано діє в обороні. З цього можна припустити, що гості багато не пропустять, і робитимуть все щоб забити. Мій прогноз — 1:1. Гол заб’є Юрій Коломоєць. Його нарешті прорвало».

Види спорту:

Футбольні турніри: