Збірна України стартувала нічиєю з Уругваєм

Сьогодні, 5 липня, студентська збірна України, зіграла на Всесвітній Універсіаді в Казані свій перший матч у груповому турнірі зі збірною Уругваю, який завершився внічию — 2:2.

У цій грі у складі збірної України грали троє наших земляків — футболісти з команди ФК «Полтава»: Олексій Зозуля — всі 90 хвилин, Длявер Нурідінов вийшов у стартовому складі, а на 66-й хвилині його замінив Сергій Панасенко, Дмитро Добрянський включився у гру на 56-й хвилині, замінивши Ярослава Галенка. А вже через 5 хвилин Добрянський отримав жовту картку.

Перший м’яч забив (на 15-й хвилині) уругваєць Протто. А потім команда Володимира Лозинського перехопила ініціативу і забила два м’ячі уругвайцям. На 25-й хвилині відзначився Ігор Курило, на 27-й — екс-ворсклянин Сергій Кравченко — нині гравець «Титану» з Армянська. Наприкінці гри (на 87-й хвилині) уругваєць Давілья зрівняв рахунок.

Інший матч у групі В, в якій грає студентська збірна України, завершився великою перемогою збірної Японії над Туреччиною — 4:0.

У другому турі групового футбольного турніру Універсіади — 8 липня — Україна гратиме з Японією.