«Карпати» — «Ворскла»: більшість експертів вважають, що ворскляни не виграють

Наші футбольні прогнозисти поділилися своїми думками стосовно сьогоднішнього матчу

Сьогодні у Львові на стадіоні «Україна» відбудеться матч сьомого туру УПЛ між полтавською «Ворсклою» та місцевими «Карпатами». Гра розпочнеться о 17:00. Пряму трансляцію покаже канал «Zik».

Цей матч буде дебютним для Романа Санжара в якості головного тренера «Карпат», і це для «Ворскли» і добре і погано. Погано, тому що футболісти «Карпат» як ніколи намагатимуться сподобатися новому наставнику і щосили проявлятимуть себе. Добре — тому що Роман Санжар прийшов змінювати гру команди, а зміни ніколи не проходять безболісно, і львів’яни певний час перебуватимуть в «розібраному» стані. Втім, «Ворскла», як команда з амбіціями, має показати свою гру — підбір і можливості футболістів цілком це дозволяють. У цій грі Віталій Косовський не зможе розраховувати на травмованого Едіна Шехіча. Втім, у попередніх матчах його чудово заміняв Ігор Пердута.

Букмекери у своїх прогнозах віддають невелику перевагу господарям:

П1 — 2,50       Х — 3,15        П2 — 2,95

Як не дивно, не вірять у перемогу «Ворскли» і більшість наших шановних експертів.

Сергій Лукаш: «Ворскла» сьогодні програє. Я впевнений, що «Карпати» добряче струсоне прихід Романа Санжара, і вони на своєму полі гратимуть проти «Ворскли» з усією серйозністю і самовіддачею. Мій прогноз — 1:0 на користь львів’ян«.

Сергій Ходирєв: «Ворскла» поступиться. «Карпати» дуже добре грають на своєму полі. Під тиском вболівальників та нового тренера Романа Санжара команда має продемонструвати все на що здатна. Мій прогноз — 1:0.

Юрій Мармач: «Ворскла» переможе з мінімальним рахунком. «Карпати» зручний суперник для «Ворскли» і сьогоднішній матч не стане виключенням«. Мій прогноз — 0:1. Гол заб’є Юрій Коломоєць

Іван Шарій: Я впевнений, що «Ворскла» завтра не програє. Все ж, ми з «Карпатами» зазвичай граємо добре. Втім, зрозуміло, що й футболісти львівської команди будуть доводити свою профпридатність новому головному тренеру і повністю викладатимуться. Матч закінчиться за рахунком 1:1. Гол заб’є Луїзао.

Сергій Чуйченко: У «Карпат» новий тренер, і я думаю, що він не розпочне з поразки, тим більше у Львові. «КарпатИ» дома грають доволі агресивно і йтимуть вперед. «Ворскла» теж знайшла свою гру, і навіть за поганої реалізації, львів’янам таки заб’ють. Мій прогноз — 1:1. Гол у складі «Ворскли» заб’є Юрій Коломоєць.

***

Заходьте на наш канал у Telegram та спробуйте також вгадати результат сьогоднішнього матчу.

Види спорту:

Футбольні турніри: