Чемпіонат Полтавщини (вища ліга): «Легіон» і «Колос» зіграли без голів (відео)

Команди з верхньої частини турнірної таблиці поділили очки

14 вересня у Полтаві на стадіоні «Динамо» відбувся матч чотирнадцятого туру Вищої ліги Чемпіонату Полтавської області з футболу серед аматорів. Між собою зійшлися друга і третя команди турнірної таблиці — полтавський «Легіон» і «Колос» з Великих Сорочинців. Вболівальники мали б сподіватися на видовище, але команди у напруженій боротьбі не забили жодного м’яча.

«Легіон» (Полтава) — «Колос» (Великі Сорочинці) — 0:0

«Легіон»: Швець, Вовкодав, Швей, Таранушич, Савенков, П. Ротань (Ничипорук, 55), Мороз, Шмиголь (Горжуй, 75), Шевченко (Харчинський, 55), Місяйло, Бараннік (Мелащенко, 58).

Головний тренер: Сергій Бубнов.

«Колос»: Караван, Ільчиш, Піскун, Курелех, Даценко, Чегурко (Гусак, 86), Реутов, Сидоренко, Дюжов, Марченко, Харченко.

Головний тренер: Віталій Величко.

Перший по-справжньому небезпечний момент у матчі стався на десятій хвилині і створили його гості. Гравці «Колоса» організували контратаку, Максим Даценко віддав діагональ на лівий фланг на Ігоря Реутова. Той віддав впоперек на Чегурка і Єгор на краю штрафного майданчика пробивав по воротах. Ярослав Швець в ефектному стрибку парирував цей удар. «Легіон» відповів своїм моментом на 12-й хвилині. Андрій Місяйло виконав подачу зі штрафного, яку головою замикав Сергій Швей, але не влучив у ворота.

На 20-й хвилині Ігор Реутов виконував подачу до штрафного майданчика «Легіон», де м’яч влучив у руку Сергія Швея, хоча захисник і намагався цього уникнути. Футболісти і тренер «Колоса» кричали про пенальті. Арбітр матчу Олександр Садовий був поруч і ніяк не відреагував.

Загалом, у першому таймі гру можна назвати рівною. В середині першого тайму полтавці мали забивати, але блискуче зіграв Євген Караван. Спочатку на 27-й хвилині він відбив два удари від Андрія Місяйла та Максима Шмиголя, а потім на 33-й хвилині витягнув з воріт небезпечну подачу, яка летіла у ворота.

У другому таймі «Легіон» вже більше атакував і домінував. В останні хвилини, коли гру освіжили виходи Максима Горжуя і Олександра Мелащенка, «Легіон» влаштував навалу на ворота противника, але так і не забив.

Після матчу Сергій Бубнов констатував, що у другому таймі його команда мала перемагати, але не змогла забити і втратила очки.

Віталій Величко навпаки вважає, що саме «Колос» був ближчим до перемоги. Також тренер «Колоса» роздав «на горіхи» арбітрам.

Матч юнацьких команд закінчився з рахунком 9:0 на користь «Легіона». Інші матчі туру закінчилися з такими результатами:

«Великі Кринки» (В. Кринки) — ФК «Кобеляки» (Кобеляки) —2:0