Двоє полтавців перемогли на турнірі з ММА Sheriff Fight Challenge, ще троє — програли (відео)

Максим Закревський

Наші спортсмени позмагалися з харків’янами

Днями у Харкові на арт-заводі «Механіка» відбувся масштабний турнір зі змішаних єдиноборств ММА — Sheriff Fight Challenge. У змаганнях брали участь переважно харківські бійці, але солідним був і десант з Полтави, а конкретніше з двох полтавських клубів — «One Team» та «Branibor Team». До вашої уваги результати та відео поєдинків наших земляків.

Максим Закревський (Полтава) vs Артемій Сіверчук (Харків)

Поєдинок Максима Закревського і Артемія Сіверчука практично повністю пройшов у партері на канвасі. І це виявилося добре для Максима, адже він профільний борець, і має солідну базу з вільної боротьби. На початку першого раунду Артемій Сіверчук хотів кинути полтавця через стегно, але помилився, і Закревський опинився згори у домінуючому положенні. Полтавець захопив контроль і тримав до гонга, іноді проводячи удари коліном по корпусу та руками по голові. Суперник лише захищався. У другому раунду ситуація повторилася. Тільки тепер Максим сам перевів сутичку в партер. Харків’янин підстрибнув, намагаючись ефектно уникнути проходу в ноги, але Максим все ж підловив опонента. Далі все пішло за сценарієм першого раунду. У підсумку судді віддали перемогу полтавцеві.

Дмитро Мироненко (Полтава) vs Ігор Жовнір (Харків)

Іншому полтавцеві Дмитру Мироненку пощастило менше. Його сутичка з харків’янином Ігорем Жовніром теж переважно проходила у партері. Тільки тепер ситуацію контролював вже харків’янин. У другому раунді Жовнір зумів розірвати захват, піднятися на ноги і почав завдавати удару за ударом в голову Дмитра. Рефері зупинив поєдинок, а полтавець програв технічним нокаутом.

Максим Мельник (Полтава) vs Артем Шокало (Харків)

Максим Мельник на прізвисько «Скажений Макс», два роки не бився і у цьому турнірі повернувся до октагона. Його суперником був харків’янин Артем Шокало, добре відомий полтавцям. У 2016-му Шокало у Полтаві на турнірі «На грані» переміг полтавського бійця В’ячеслава Богомола.

У першому раунді Шокало притиснув Максима до сітки і колінами пробивав по ногах. Максим спіймав момент, виконав кидок і ефектно перевів сутичку в партер, однак після кількох ударів від полтавця, Шокало виправив положення і вже сам захопив контроль. У другому раунді Максим з самого початку домінував у партері, але знову дозволив Шокалу спочатку притиснути себе до сітки, а потім і зайняти домінуючу позицію на канвасі. При цьому харків’янин не забував завдавати ударів. У підсумку судді віддали перемогу Артему.

Максим Трохимчук (Полтава) vs Віталій Макогон (Харків)

А от поєдинок Максима Трохимчука і Віталія Макогона навпаки пройшов у стійці. Більш досвідчений полтавець повністю контролював перебіг подій, не дозволяючи Макогону домінувати і атакувати. Натомість сам Трохимчук небезпечно контратакував і пробивав Віталія. У підсумку після двох раундів судді одноголосно віддали перевагу бійцю з Полтави.

Ахмед Аль-Рубай (Полтава) vs Баграт Адамія (Харків)

Цей поєдинок закінчився досить швидко. Ахмеда Аль-Рубая, який представляв полтавський клуб «Branibor Team» у першому ж раунді спіймали на фронтальному ударі ногою і він опинився на канвасі. Спортсмени деякий час поборолися після чого Баграт Адамія забив Ахмеда і переміг технічним нокаутом у першому раунді.

Максима Закревського, Дмитра Мироненка та Максима Мельника до змагань готував тренер Ігор Онопрієнко (клуб «One Team»), Максима Трохимчука та Ахмеда Аль-Рубая — тренер Віталій Макаренко (клуб «Branibor Team»).

Види спорту:

Футбольні турніри: