Волейбол: «Полтавчанка» стартувала з перемоги над «Харків’янкою»

Підопічні Анатолія Воліченка виграли всі три партії

12 жовтня стартував перший тур Чемпіонату України з волейболу серед жінок серед команд Вищої ліги. Полтава приймає матчі першого туру і в гості до нашої «Полтавчанки» приїхали дві харківські команди — «Харків’янка-ХНПУ» та КЗ «ХПКСП ХОР-ХДАФК», а також дніпровська «Аланта». Полтавки у першому матчі зійшлися з «Харків’янкою-ХНПУ» і впевнено перемогли.

ВК «Полтавчанка» — «Харків’янка-ХНПУ» — 3:0

(25-19, 25-20, 25-22)

«Полтавчанка»: Затилкіна, Бекетова, Слинько, Важинська, Ольховська, Гулько, Пономаренко, Музиченко, Донець, Дабека, Жукевіч, Проценко, Щербак (л), Смутко (л).

Головний тренер: Анатолій Воліченко.

«Харків’янка-ХНПУ»: Сопочева, Шевченко, Костяник, Капканець, Гавриленко, Кондратюк, Гостренко, Пахомова, Дездзеловська, Лисєєнкова, Ярмолюк (л), Солочева (л).

Головний тренер: Євгенія Стрельникова.

У другому матчі ігрового дня дніпровська «Аланта» виграла у КЗ «ХПКСП ХОР-ХДАФК» з рахунком 3:1. Сьогодні в рамках туру відбудуться ще два матчі: КЗ «ХПКСП» ХОР-ХДАФК — «Полтавчанка» (початок об 11:00) та «Харків’янка-ХНПУ» — «Аланта» (початок о 13:30). Поєдинки відбудуться у спорткомплексі ПНПУ ім. В. Г. Короленка. Вхід для вболівальників вільний.

Види спорту:

Футбольні турніри: