ВК «Полтавчанка» перемогла харківську команду КЗ «ХПКСП» ХОР-ХДАФК (відео)

Підопічні Анатолія Воліченка здобули другу важку перемогу поспіль

Сьогодні у Полтаві відбулися матчі першого туру Вищої ліги жіночого ЧУ з волейболу між місцевою «Полтавчанкою» та харківською командою КЗ «ХПКСП» ХОР-ХДАФК. У перший ігровий день господарі перемогли іншу харківську команду, харків’янки ж програли дніпровській «Аланті». Втім, сьогодні це вже було неважливо. Полтавки виграли дві партії, дивним чином провалили третю і у четвертій вирвали перемогу.

КЗ «ХПКСП» ХОР-ХДАФК — «Полтавчанка» — 1:3

(23-25, 22-25, 13-25, 22-25)

«ХПКСП»: Хорунжа, Ковальська, Ісіченко, Єрьоменко, Лінник, Святенко, Ногіна, Демченко, Окоро, Букацелі (л).

Головний тренер: Ольга Ахлестіна.

«Полтавчанка»: Затилкіна, Бекетова, Слинько, Важинська, Ольховська, Гулько, Смутко (л), Пономаренко, Щербак (л), Музиченко, Донець, Дабека.

Головний тренер: Анатолій Воліченко.

Варто відзначити харків’янок. Всі дівчата, які були розпорядженні Ольги Ахлестіної — народжені у 21 столітті. У складі гостей не було жодної волейболістки старше дев’ятнадцяти років. В той же час у полтавській команді були різні за віком волейболістки, серед яких досвідчені майстрині своєї справи.

У першій партії полтавки першими почали заробляти очки і всю партію були попереду. Гості опинилися у ролі команди яка наздоганяє, але у серйозний відрив полтавки не пішли. Наприкінці партії за рахунку 20:18 на користь полтавської команди Анатолій Воліченко взяв тайм-аут дав настанови своїм підопічним, після чого вони довели партію до перемоги — 25:22.

У другій партії наздоганяти довелося вже «Полтавчанці». Волейболістки харківської команди вели в рахунку 9:8, коли Анатолій Воліченко знову взяв перерву і нагримав на дівчат. Партія була нервовою, кілька разів рахунок зрівнювався, але більше полтавки не дозволяли гостям виходити вперед. У підсумку перемога 25:23 і 2:0 за сумою двох партій.

Здавалося б, у третьому відрізку досвідчені полтавські волейболістки мали б довести гру до «сухої» перемоги. Але цей відрізок наші дівчата провалили. Цього разу настанови тренерів не допомогли. Гості весело і на куражі виграли цю партію з рахунком 25:13.

Четверта партія була найбільш нервовою і напруженою Початок був за «Полтавчанкою», але дівчата з Харкова зуміли зрівняти рахунок на позначці 8:8. Довгий час команди йшли нога в ногу. Лише в кінці полтавські волейболістки дотиснули суперниць і виграли з рахунком 25:22.

Після гри розчарована Ольга Ахлестіна відмовилася від коментарів. Емоційний Анатолій Воліченко ж пояснив чому гра з суперником, який поступається за класом виявилася такою нервовою.

Також у Вищій лізі цього сезону грає дівоча збірна України U-16 у складі якої виступають дві полтавки Кіма Жарко та Карина Сіряцька. Збірна у цьому турі перемогла «Інваспорт-Метеор» та ВК «Київська область Спортліцей».

Якраз зі збірною U-16 та з київською командою «Лененда-Wnet» підопічні Анатолія Воліченка гратимуть у другому турі в Луцьку. Ці матчі відбудуться 16-17 листопада.

Види спорту:

Футбольні турніри: