«Олімпія» перемагає «ЛНЗ-Лебедин» і проходить до півфіналу Кубка України

Команда з Савинців продовжує боротьбу за трофей

Сьогодні у Миргороді на стадіоні «Старт» відбувся другий чвертьфінальний матч КубкаУкраїни з футболу серед аматорів між Олімпією з Савинців та командою «ЛНЗ-Лебедин» з Сумської області. Першу гру чемпіони Полтавщини програли з рахунком 2:3, і зберігали чудові шанси на прохід до півфіналу.

«Олімпія» (Савинці) — «ЛНЗ-Лебедин» (Лебедин) — 1:0

«Олімпія»: Казаков, Тарганчук, Богомаз, Кірпіченко (Гриценко, 84), Бажан (Співак, 67), Світличний (Пономаренко, 89), Рудченко (Стрельцов, 70), Тимченко (Дземку, 80), Субочев, Ковтун, Малик.

Головний тренер: Олександр Кулик.

«ЛНЗ-Лебедин»: Козаченко, Кондратюк, Листопад, Парфьонов, Калініч, Тубольцев (Качур, 64), Ткаченко, Поступаленко, Дедов (Поплавка, 74), Колос, Грицай (Литовчак, 70).

Головний тренер: Василь Гречаний.

Гол: Кірпіченко (62).

На 74-й хвилині був вилучений Антон Поступаленко (друга жовта)

Перший тайм команди провели в обопільній боротьбі, але без голів. Хоча свої моменти мали Антон Поступаленко і Роман Кірпіченко. У схожому ключі проходила і друга половина. На допомогу команди з Савинців прийшов стандарт. На 62-й хвилині команда з Савинців заробила право на кутовий з правого боку. Віталій Субочев виконав подачу на Євгена Малика. Той чиркнув м’яч головою і той полетів за лицьову лінію повз ворота. Але Владислав Рудченко не дав м’ячу вийти і в дотик віддав на Романа Кірпріченко, який спокійно пробив у порожні ворота — 1:0.

На 74-й хвилині гості залишилися у меншості, адже другу жовту отримав один з лідерів «ЛНЗ» Антон Поступаленко. Олімпійці ж довели матч до перемоги і проходять до півфіналу.

Види спорту:

Футбольні турніри: