«Наші» герої збірної країни

На офіційному сайті федерації хокею України оприлюднені індивідуальні статистичні показники виступів юніорської збірної України на міжнародному хокейному турнірі в Угорщині, в якому наша збірна святкувала перемогу.

Загалом наша збірна зіграла 4 матчі. Три матчі українці провели на груповому етапі, в яких двічі святкували перемогу (4:1 над Словенією та 6:0 над Румунією) та одного разу програли угорцям з рахунком 3:5. А у фінальному поєдинку українці взяли в угорців реванш — 3:1.

Приємно, що не останню роль у перемозі збірної на турнірі зіграли гравці ХК «Кременчук». Загалом форму одягли 8 представників цієї команди, серед яких голкіпер, 4 захисники та 3 нападаючих. Голкіпер кременчужан Сергій Писаренко зіграв на турнірі одну гру, в якій, відбивши всі 26 кидків, записав на свій рахунок шот-аут. Захисник ХК «Кременчук» Володимир Варивода став одним з найрезультативніших хокеїстів у складі нашої збірної. Він набрав 4 очки, так як і нападник ХК «Білий Барс» Віталій Лялька. Саме ці два хокеїсти стали «найбруднішими» в складі нашої збірної на турнірі. У Вариводи — 56 хвилин штрафу, у Ляльки — 29.

Слід зазначити, що всі гравці ХК «Кременчук» змогли відзначитися на турнірі. Так, нападники Олександр Комаров та Владислав Луговий, зігравши по чотири матчі, заробили по три пункти — 3+0 та 1+2 відповідно. Штрафних хвилин більше у Олександра — 8, проти 4 у Владислава. Ще один нападник кременчужан — Антон Бойков зіграв три гри та набрав 2 (2+0) пункти та 12 хвилин штрафу.
Відзначались і захисники. Крім Володимира Вариводи, свою особисту статистику покращили Сергій Завгородній, Руслан Забулонов та Сергій Бекар. Завгородній та Забулонов за чотири зіграні зустрічі набрали по 2 пункти. Обидва по два рази вдало асистували партнерам. А ось більш дисциплінованим виявився Забулонов — лише 2 штрафні хвилини проти 8 у Завгороднього. Сергій Бекар в 4 проведених матчах набрав 1 очко, вдало асистувавши партнеру.