Полтавське гандбольне «Динамо» вдруге програло запорізькому «МПЗ» (відео)

Полтавці зазнали розгрому на своєму майданчику

Сьогодні у Полтаві у спорткомплексі ГУ НП Полтавської області відбувся другий матч перенесеного третього туру Вищої ліги ЧУ з гандболу. Полтавське «Динамо» грало проти запорізької команди «Мотор-Політехнік-ЗАБ» і програло з розгромним рахунком.

«Динамо» — «Мотор-Політехнік-ЗАБ» 12:42

«Динамо»: Кривошей, Погорілий, Прокопцов, Прокопчук, Стась, Антонов, Даценко, Ющишин, Маліченко, Коваль, Басараб, Шумило, Занімонець, Логунов, Мухін.

Головний тренер: Олександр Горський.

«МПЗ»: Білий, Парамонов, Белов, Нагавіальхоссен, Близнюк, Будко, Лисак, Турченко, Щербань, Лисовей, Чернаков, Онуфрієнко, Міноцький.

Головний тренер: Сергій Серенко.

Для цього матчу вибрали вкрай невдалий час. Ранок будня зовсім не підходить для того щоб збирати вболівальників на спортивне дійство. Тож на трибунах було не більше 10-20 людей. Втім, і гандболісти «Динамо» не змусили нікого пошкодувати про незручний час і неможливість прийти. Полтавська команда програла з великим рахунком, а матч не мав жодної інтриги.

Гості першими відкрили рахунок і доволі швидко пішли у відрив. Полтавці певний час стримували гольову ходу гостей і намагалися відповідати самі. Втім, наші гандболісти часто втрачали м’яч, не влучали по воротах і не встигали повертатися в оборону під час контратак. Тому вже після першого тайму команда Олександра Горського «горіла» з рахунком 8:24.

Настанови тренера під час тайм-аутів та перерви не допомогли. У другій половині, гандболісти «Динамо» лише чотири рази змогли закинути м’яч у ворота суперника. Гості ж відзначилися ще 18 разів і довели перевагу до розгромної.

Після гри головний тренер гостей Сергій Серенко розповів, що задоволений своїми гандболістами, адже вони виправили помилки в обороні, яких припускалися у першому матчі туру. Тренер чітко окреслив завдання команди — перше місце у вищій лізі.

Олександр Горський нарікав на відсутність командного духу. Також він розповів, що у команди знову немає конкретних завдань. Цілком можливо, що саме тому і результати наразі не радують.

У наступному турі полтавці зіграють з дніпровською командою «УДХТУ».

Види спорту:

Футбольні турніри: