Українські студенти програли Японії з великим рахунком

Студентська збірна України після нічиєї у першій грі групового раунду Всесвітньої Універсіади в Казані (Росія) з командою Уругваю (2:2), у другому матчі програла студентській збірній Японії — 1:4.

Усі троє гравців ФК «Полтава» вийшли у стартовому складі — Олексій Зозуля, Длявер Нурідінов і Дмитро Добрянський. Героєм і одночасно антигероєм першого тайму став Роман Климентовський. Спочатку він відкрив рахунок, забивши на 29-й хвилині м’яч у ворота студентської збірної Японії, а вже на 42-й хвилині він отримав червону карту і залишив поле.

Граючи у другому таймі у численній більшості, японцям вистачило 18 хвилин, щоб повести у рахунку — 2:1. Перший м’яч у ворота збірної України забив Акасакі (на 50-й хвилині), другий — Курумайя (на 63-й хвилині). А потім українці пропустили ще два м’ячі: на 74-й хвилині (Матсумото) і на 80-й хвилині (Акасакі). Збірна Японії після перемоги у першому турі над Туреччиною — 4:0, а потім Україною — 4:1, стала лідером у групі В. Матч Уругвай — Туреччина, який відбувся також сьогодні, завершився внічию — 1:1.