«Львів» — «Ворскла»: експерти розійшлися у прогнозах на битву аутсайдерів

Наші шановні експерти поділилися прогнозами стосовно сьогоднішнього матчу

Сьогодні у Львові на стадіоні «Україна» відбудеться матч 14-го туру Української прем’єр-ліги між полтавською «Ворсклою» та ФК «Львів». Матч почнеться о 17:00. Пряму трансляцію покаже канал «Футбол 2»

У цьому матчі може визначитися одноосібний аутсайдер УПЛ. Наразі «Львів» і «Ворскла» мають в активі по вісім очок і ділять останню сходинку, однак за особистими зустрічами «Ворскла» попереду. Цього сезону полтавці вигравали лише у «Колоса» та «Львова». При чому друга перемога над «Колосом» у Кубку біла вже під час кризи. Зараз же полтавці зустрінуться з єдиною командою чемпіонату, у якої справи йдуть ще гірше, ніж у ворсклян. «Львів» хворіє тими ж «хворобами» і, що й «Ворскла» — відсутністю атакувальної гри, неякісними бразильцями та відсутністю грамотного тренера.

Букмекери вважають фаворитами саме львів’ян:

П1 — 2,48    Х — 3,20     П2 — 3,00

Наші шановні експерти розійшлися у пронозах на цей матч.

Сергій Лукаш: «Ворскла» має виграти. ФК «Львів» наразі єдина команда, у якої справи йдуть ще гірше ніж у полтавців. Це стосується і гри команди і становища клубу. Я вважаю, що «Ворскла» переможе. Мій прогноз — 0:2. Голи заб’ють Володимир Чеснаков s Денис Васін.

Сергій Ходирєв: Ворскляни програють. У нас в клубі така ж непевна ситуація, як і у львів’ян. І гри немає в обох команд. Але ФК «Львів» змінив тренера, що має стати певним шоком і позитивним струсом для колективу. Та й відступати «Львову» нікуди, тим більше на своєму полі. Мій прогноз — 1:0.

Юрій Мармач: «Ворскла» зобов’язана перемагати. Втрачати команді вже нічого, і падати далі нікуди. Мій прогноз — 0:1. Гол заб’є Денис Васін.

Іван Шарій: У битві аутсайдерів кращих не виявиться. Ворскляни не програють, але на мою думку і не виграють, хоча й зобов’язані. Мій прогноз — 1:1. Гол заб’є Денис Васін.

Сергій Чуйченко: Думаю, що «Ворскла» і «Львів» зараз рівні не лише за кількістю набраних очок, а й за якістю гри і потенціалом. Обом командам треба забивати, але вони не вміють забивати багато. Мій прогноз 1:1. Гол заб’є Денис Васін.

Зробити свій прогноз на матч ви можете у нашому телеграм-каналі.

Види спорту:

Футбольні турніри: