Полтавське гандбольне «Динамо» перемогло «УДХТУ» (відео)

Підопічні Олександра Горського здобули першу перемогу в сезоні

Сьогодні у Полтаві відбувся другий матч перенесеного туру Вищої ліги ЧУ з гандболу між полтавським «Динамо» та «УДХТУ» з Дніпра. Після напруженого першого матчу, який відбувся вчора, полтавці зуміли відновитися краще ніж гості, і цього разу перемогли.

«Динамо» — «УДХТУ» 32:24

«Динамо»: Кривошей, Погорілий, Прокопцов, Стась, Цуревський, Даценко, Шатрава, Бацман, Маліченко, Коваль, Басараб, Шуміло, Занімонець, Логунов, Симоненко, Мухін.

Головний тренер: Олександр Мухін.

«УДХТУ»: Нечипоренко, Васильєв, Кімаш, Петровський, Левицький, Бельмас, Нікітін, Ситник, Алдошин, Сомхішвілі, Орешин, Кривчук, Сіварга, Просолупов, Янов.

Головний тренер: Віталій Орешин.

Не зважаючи на те, що дніпряни першими відмітилися голи, полтавські гандболісти швидко відігралися і вийшли вперед. У першому таймі команда «УДХТУ» була змушена відіграватися і наздоганяти полтавців. Втім, молоді гандболісти «Динамо» переважали вікових противників у швидкості та витривалості. Після першого тайму — 15:12 на користь полтавців.

У другому таймі перевага полтавської команди ставала все відчутнішою. Динамівці пішли у відрив і закидали м’ячі у ворота суперника, навіть перебуваючи у меншості. У підсумку полтавці відірвалися і довели матч до перемоги — 32:24.

Після гри Віталій Орешин категорично констатував — його команда не розрахувала власні сили і не відновилася після першого матчу.

Олександр Горський похвалив своїх гандболістів, хоча й позначив деякі проблеми у грі.

Види спорту:

Футбольні турніри: