«Дніпро-1» — «Ворскла»: більшість експертів прогнозують нічию

Наші футбольні прогнозисти поділилися думками стосовно сьогоднішнього матчу

Сьогодні у Дніпрі полтавська «Ворскла», в рамках 15-го туру УПЛ зіграє проти «Дніпра-1». Матч почнеться о 17:00 і його покаже канал «УНІАН».

Полтавці підходять до цієї гри у двоякому положенні — з одного боку в команді змінився неефективний тренер і на його місце прийшов Юрій Максимов, із завданням швидко витягти команду з болота. Це має стати для футболістів позитивним стресом. З іншого боку — «Ворсклі» сьогодні не допоможуть щонайменше троє гравців основи — захисники Володимир Чеснаков та Євген Мартиненко і півзахисник Луізао. І якщо Луізао очевидно може замінити Петровіч, Скляр чи Челядін, то хто зіграє у ценнтрі захисту — абсолютна загадка.

Букмекери вважають дніпрян беззаперечними фаворитами цього матчу:

П1 — 1,97      Х — 3,35       П2 — 4,00

А от більшість наших експертів вважають, що сьогодні ніхто не виграє:

Сергій Лукаш: Команди зіграють в нульову нічию. Я пам’ятаю команди Максимова — у нього завжди велика увага була прикута до дисципліни. Тому я вважаю, що «Ворскла» гратиме обережно, від оборони і, не зважаючи на кадрові проблеми із захисниками, не пропустить. Але і забити ворсклянам теж не вдасться. Мій прогноз — 0:0.

Сергій Ходирєв: Команди зіграють внічию. Сказав би, що вона буде результативною, але ж забивати нікому. Тому мій прогноз — 0:0.

Юрій Мармач: Думаю, що за рахунок стресу, яким став для команди прихід Юрія Максимова, «Ворскла» сьогодні переможе. Мій прогноз — 0:1. Гол заб’є Денис Васін.

Іван Шарій: Думаю, команди сьогодні не визначать переможця. «Ворскла» з новим тренером має дещо струсонутися. Хлопці мають зрозуміти, що відступати нікуди, а турнірне становище має спонукати до дій. Все ж має бути якесь самолюбство і спортивна злість. Проблеми з захисниками? Ну значить будуть грати ті, хто не мав ігрової практики. Нехай доводять своє право на місце в складі. Мій прогноз — 1:1. Гол заб’є Денис Васін.

Сергій Чуйченко: За статистикою, коли до команди приходять новий тренер, вона частіше за все, за рахунок стресу видає кілька вдалих матчів. Сьогоднішня гра для Юрія Максимова і «Ворскли» може стати такою, але я не вірю в те що полтавці виграють. Буде нічия, і це для «Ворскли» буде вдалий результат. Мій прогноз 1:1. Гол заб’є Денис Васін.

Види спорту:

Футбольні турніри: