«Ворскла» через вкрай сумнівний пенальті програла «Дніпру-1»

Юрій Максимов дебютував з поразки

Сьогодні у Дніпрі полтавська «Ворскла», в рамках 15-го туру УПЛ, зіграла з СК «Дніпро-1». У своєму дебютному матчі Юрій Максимов не міг розраховувати на основну пару захисників Володимира Чеснакова та Євгена Мартиненка. Втім, команді відступати вже нікуди — останнє місце в таблиці, «перспектива» вилетіти до першої ліги — все це зумовлює здобувати очки будь-якою ціною, навіть з кадровими проблемами.

СК «Дніпро-1» — «Ворскла» 1:0

«Дніпро-1»: Юрчук, Лопирьонок, Логінов, Гуйє, Шаповал, Кравченко, Коркішко, Когут, Вакулко (Сніжко, 61), Назаренко (Чічіков, 90+3), Куліш (Булеца, 74).

Головний тренер: Дмитро Михайленко.

«Ворскла»: Різник, Сапай, Баєнко (Очігава, 80), Альюн, Пердута, Петровіч, Скляр, Саків (Козиренко, 65), Кравченко, Ребенок, Васін

Головний тренер: Юрій Максимов.

Гол: Коркішко (80, пен.)

У воротах зі старту зіграв Дмитро Різник. На лівий фланг захисту Юрій Максимов відправив Вадима Сапая. У центрі захисту в пару до Володимира Баєнка вийшов француз Пап-Альюн Ндіайє — той самий, про якого Віталій Косовський говорив, що він програє конкуренцію іншим захисникам. Праворуч захищався Ігор Пердута. В опорній зоні зіграла пара Олександр Скляр — Тодор Петровіч. На лівий фланг атаки повернувся Павло Ребенок, а праворуч зіграв Тарас Саків. Номінальним форвардом був Денис Васін, а під ним розташувався Дмитро Кравченко.

На перших хвилинах матчу «Ворскла» виключно оборонялася, і хвилин з 15 не переходила центра поля. Дніпряни ж намагалися атакувати, але у них мало що виходило до 20-ї хвилини. На ній Дмитро Коркішко вигравши підбір після подачі поцілив у стійку. Ворскляни вперше пробили по воротах аж на 31-й хвилині. Цього разу Тарас Саків виграв підбір за межами штрафного майданчика після подачі Павла Ребенка, змістився ближче до центру і пробив. М’яч пролетів повз ворота. До перерви «Дніпро-1» міг забивати щонайменше двічі, але в обох випадках команду рятував Дмитро Різник. Спочатку він потягнув удар Логінова після стандарту, а на 45-й хвилині дістав м’яч з лівого нижнього кута після чудового обіграшу і удару від Когута. Але у першому таймі голів не було.

У другому таймі моментів стало ще менше. Втім, можна сказати, що гра вирівнялася, принаймні м’ячем команди володіли з однаковим успіхом. На 56-й хвилині міг забивати Ігор Пердута, але після його дальнього удару м’яч полетів вище воріт. На 65-й знову міг забивати Когут, але полтавців знову виручив Дмитро різник.

На 78-й хвилині Дмитро Коркішко у боротьбі з Альюном впав і заробив пенальті. Захисник ворсклян ледь торкнувся Коркішка рукою, але той впав як підкошений. Більше того, падаючи він зніс Володимира Баєнка. Того з пошкодженням руки забрала швидка. Арбітр матчу купився на картинне падіння і призначив пенальті. Сам «постраждалий» з одинадцятиметрової позначки відкрив рахунок — 1:0. Юрій Максимов за суперечки з арбітрами стосовно пенальті і отримав жовту картку у своєму першому матчі.

До кінця матчу в обох команд були моменти для голу, але більше ніхто не забивав. Господарі атакували небезпечніше, і Дмитро Різник кілька разів серйозно виручав. Арбітр компенсував шість хвилин до другого тайму, але ворсклянам не вдалося врятуватися.

Види спорту:

Футбольні турніри: