«Ворскла» — «Колос»: більшість експертів прогнозують першу перемогу Максимова

Наші футбольні прогнозисти поділилися своїми думками стосовно сьогоднішнього матчу

Сьогодні у Полтаві на стадіоні «Ворскла» ім. О. Бутовського відбудеться матч 16-го туру Української прем’єр-ліги між полтавською «Ворсклою» та ковалівським «Колосом». Гра розпочнеться о 17:00. Пряму трансляцію покаже канал «Футбол 2».

Навіть при тому, що «Ворскла» зараз вивчає глиьину дна УПЛ, «Колос» — зручний суперник для полтавців. Матчі проти команди Руслана Костишина були єдиною світлою плямою під час роботи Віталія Косовського. Проте, гості здорово підсилилися у минулому турі, наприклад, перемогли «Десну», що свідчить про гарну форму команди. «Ворскла» ж після приходу Юрія Максимова змінила ігрову модель, повернувшись до виключно контратакувального футболу, сконцентрованого на обороні. В дебютному матчі Максимова це не призвело до результатів, і навіть до ударів у площину воріт. Втім, тепер новий наставник мав більше часу і можливо у матчі з «Колосом» ми побачимо щось нове.

Букмекери віддають невелику перевагу «Колосу».

П1 — 2,55    Х — 3,30    П2 — 2,95

Наші шановні експерти навпаки вангують, що полтавці сьогодні виграють.

Сергій Лукаш: Сьогодні «Ворскла» виграє і почне вилазити з тієї ями у яку потрапила. За рахунок дисципліни і самовіддачі полтавці виграють. Мій прогноз — 2:0. Голи заб’ють Дмитро Кравченко та Денис Васін.

Сергій Ходирєв: «Ворскла» сьогодні виграє, не зважаючи на кадрові труднощі. Максимов мав вдосталь часу щоб зібрати футболістів навколо себе і налагодити сувору дисципліну. «Колос» непростий суперник, але полтавцям по зубах. Мій прогноз — 1:0. Гол заб’є Денис Васін".

Іван Шарій: «Сьогодні ворскляни переможуть. Команді вже нікуди діватися. Юрій Максимов, напевне, зробив висновки після попереднього матчу, і дасть установку більше і виваженіше бити по воротах. Зрештою, погода спонукає до дальніх ударів. Мій проноз — 2:1.

Сергій Чуйченко: У протистоянні «Ворскли» і «Колоса» переможця не буде. Ворскляни гратимуть на перемогу через турнірне становище. До того ж їх підганятимуть вболівальники. «Колос» же також не поступатиметься. Мій прогноз — 1:1. Гол заб’є Денис Васін.

Зробити свій прогноз на матч ви можете у нашому телеграм-каналі.

Види спорту:

Футбольні турніри: