Руслан Костишин: «Очевидно, у Юрія Максимова хороша пам’ять»

Прес-конференція головного тренера «Колоса» після поразки від «Ворскли»

Сьогодні у Полтаві «Ворскла», в рамках 16-го туру УПЛ з мінімальним рахунком виграла у ковалівського «Колоса». Після гри з полтавськими журналістами поспілкувався головний тренер гостей Руслан Костишин.

Про матч і про суддівство

«Я дуже задоволений грою, але не результатом. Юрій Вільйович, в принципі, дотримав слова. Пам’ятаєте після гри з «Дніпром-1» він говорив, що запам’ятає той пенальті. Що ж, очевидно пам’ять в нього довга, і він злопам’ятний. Так як нас сьогодні ганяли... Знаєте, я був переконаний, що там був пенальті. Але побачив відео — там чітко видно, що гравець ховав руки за спину. Він же не може їх відрізати і бігати без рук. Всі ці трактування... Знаєте, таке враження, що почалася весна. Таке відбувається, коли вже йде поділ на шістки. Виходить, що на перший план виходить не гра, а щось інше. То що мені тепер теж на всю Україну говорити про хорошу пам’ять?. Так нашому президенту доведеться п’ять комбайнів продавати, щоб боротися з цим безладом».

Пояснення: У минулому турі полтавська «Ворскла» у Дніпрі поступилася місцевому «дніпру-1». Єдиний гол полтавці пропустили після «лівого» пенальті. Тоді Юрій Максимов на прес-конференції сказав: «Я це запам’ятаю». Сьогодні пенальті «Ворскла» вже била сама, і він теж викликає питання. Саме це мав на увазі Руслан Костишин.

Види спорту:

Футбольні турніри: