Юрій Максимов: «Кане вийшов на поле в чешках»

Юрій Максимов

Прес-конференція головного тренера «Ворскли» після матчу з «Колосом»

30 листопада у Полтаві на стадіоні «Ворскла» відбувся матч 16-го туру УПЛ між полтавською «Ворсклою» та ковалівським «Колосом». Полтавці, які до цього дев’ять матчів не перемагали, зуміли виграти. Після матчу з полтавськими журналістами поспілкувався головний тренер ворсклян Юрій Максимов.

Про вихід Ібрахіма Кане та його заміну

«Зараз розповім ситуацію. Юрій Коломоєць був не готовий грати увесь матч. Але він досвідчений футболіст, і ми вирішили його поставити у старт. Я сказав йому: грай поки зможеш, на скільки тебе вистачить. У другому таймі його довелося замінити. Вийшов Ібрахім Кане, він мав діяти під Васіним, а Денис відповідно висунутися вперед. Ібрахім вийшов на поле в чешках... Я взагалі не розумію як таке може бути. На такому газоні треба, щоб на бутсах було шість шипів. Він же вийшов навіть не у «копах». Я взагалі не розумію, як таке можливо з гравцем, який отримує зарплату. Словом, в кінці Ібрахіма довелося міняти, адже хотіли зберегти рахунок і перемогти.

Про стан команди і свої завдання

«Першочерговим моїм завданням було розвантажити хлопців психологічно. Коли ти дев’ять матчів не виграєш це дуже важко. Зрозумійте, що футболісти, які грали у Лізі Європи не можуть бути на останньому місці. Звісно, з того часу «Ворсклу» багато хто покинув, але є 7-8 чоловік, які тягнуть команду. Має бути якась свіжа кров. В команді були якісь нехороші речі. Зараз начебто все стало налагоджуватися».

«Як керівництво озвучило завдання? Мені практично нічого не казали. В мене контракт до кінця року, а потім взимку будемо розмовляти з керівництвом. Звісно, кожен тренер хоче вигравати. Але хочеться й підготувати команду щоб за неї відповідати. Зараз я ще не можу повною мірою оцінити хто на що здатен».

«Щоб зрозуміти хто в якому стані треба провести збори. Звісно, по тренуванням я бачу, хто витримує навантаження, які від нього вимагають, а хто ні. От візьмемо наприклад Тодора Петровіча. Він у Дніпрі пробіг під час матчу більше 12-ти км. Але все це в одному темпі — без вибухів і прискорень. Щоб була команда треба щоб футболісти один одного доповнювали: хтось має вибухову швидкість, хтось сильний у силовій боротьбі, хтось високий і може виграти верхову боротьбу. Коли гравці доповнюють якості один одного формується колектив. А коли футболіст приходить отримати зарплату, перебути, а потім поїхати і забути що таке «Ворскла», то так не годиться».

Види спорту:

Футбольні турніри: