Командні види спорту: підсумки 2019-го року для команд з Полтавщини

Згадуємо успіхи і невдачі команд Полтавщини у році що минає

Закінчується 2019-й рік, а разом з ним у полтавських команд, які беруть участь у чемпіонатах України в різних дивізіонах закінчується перша частина сезону. Для всіх наших команд цей рік вийшов різним, хтось закінчує рік лідером, а хтось у цьому році зганьбився. Давайте разом згадаємо позиції наших команд наприкінці 2019-го.

Футбол

Українська прем’єр-ліга

Полтавська «Ворскла» цього року відверто розчарувала. Першу частину сезону 2019/2020 команда провалила і тепер перебуває на одинадцятій позиції турнірної таблиці. Тож наразі замість боротьби за високі позиції, команда бореться за виживання.

Перша ліга

«Гірник-Спорт» і «Кремінь» теж далеко від верхівки турнірної таблиці. Команда з Горішніх Плавнів після повернення до керма команди Ігоря Жабченка, зуміла вибратися із зони вильоту і піднятися на дев’яте місце.

Вища ліга (жінки)

Полтавська команда «ПЗМС» теж не надто добре стартувала, але потім все ж почала набирати очки і закінчує цей рік на третьому місці турнірної таблиці.

Хокей

Українська хокейна ліга

Найкраще з усіх команд Полтавщини цей рік провів ХК «Кременчук». Команда Олександра Савицького впевнено відірвалася від всіх конкурентів, і очолює турнірну таблицю УХЛ.

Баскетбол

У баскетболістів з Полтавщини справи йдуть не так добре. Кременчужани посідають останнє місце, жіноча БК «Полтава» також далеко від верхівки.

Вища ліга (чоловіки)

Волейбол

У волейболі Полтавщину представляють одразу чотири команди у різних дивізіонах. Всі вони провели рік по-різному.

Перша ліга (жінки) - СК «Радіус-СДЮСШОР№2»

Друга ліга (чоловіки) - СК «Радіус-СДЮСШОР№2» та ВК «Решетилівка»

Гандбол

Чемпіоном Полтавщини з футболу стала «Олімпія» з Савинців, у першій лізі — «Авангард» з Яресьок. У Чемпіонаті Полтави з футболу переміг «Легіон». На обласному рівні команда Сергія Бубнова виграла Кубок Полтавщини. Кубок Полтави з футболу виграла «Атака-Автотранс».