5 визначних подій полтавського спорту у 2019 році

Продовжуємо підбивати підсумки року що минає

2019-й рік все ближче до фінішу. Саме настав час згадати визначні події, які відбулися у спорті Полтавщини впродовж останніх дванадцяти місяців. Наші спортсмени радували нас перемогами і дарували незабутні емоції. Ми підібрали топ-5 подій у полтавському спорті, які трапилися у 2019-му.

Виступ спортсменів з Полтавщини на ІІ Європейських Іграх

Влітку у Мінську відбулися ІІ Європейські Ігри — континентальний аналог Олімпіади. У складі збірної України змагалися чимало представників Полтавщини. В активі наших спортсменів — сім медалей, шість з яких — «золоті». Чемпіонами Європіади тали6

«Срібну» медаль з веслування на байдарках і каное завоював полтавський байдарочник Олег Кухарик.

Олег Приймачов — чемпіон Світу з таїландського боксу

В липні у Бангкоку відбувся Чемпіонат Світу з Муай Тай, де у складі збірної України бився полтавець Олег Приймачов. Він став чемпіоном у ваговій категорії до 91 кг. У півфіналі він нокаутував росіянина Надіра Ісхакова, а у фіналі переміг свого друга — чеха Якуба Клауду.

Анатолій Новописьменний — чемпіон Європи та Світу з класичного пауерліфтингу

Для полтавського ліфтера Анатолія Новописьменного цей рік став по-справжньому тріумфальним. Полтавець став кращим на континенті та на планеті у ваговій категорії до 93 кг у групі «Open». Більше того на кожному своєму турнірі Анатолій встановлював світові рекорди. Так, у грудні на Чемпіонаті Європи у Каунасі Анатолій встановив три світових рекорди.

Дмитро Микуця — чемпіон Світу з бойового самбо

У грудні у Твері відбувся Чемпіонат Світу з бойового самбо. Вперше в історії у складі збірної України виступав полтавець. Йдеться про Дмитра Микуцю, який став кращим у ваговій категорії 90+ кг. У фіналі Дмитро переміг спортсмена з Росії і тим самим приніс збірній України перемогу у командній першості.

Виступ легкоатлетки Ольги Корсун на Всесвітній Універсіаді

Влітку в Неаполі відбулася Всесвітня Універсіада, де виступала полтавська стрибунка Ольга Корсун. Полтавка здобула емоційну перемогу у потрійному стрибку і привезла додому «золото». Втім, у грудні, виконком ФЛАУ оприлюднив інформацію про те, що Ольга не пройшла допінг-тест. Так полтавку дискваліфікували до липня 2021 року, заборонили їй участь у змаганнях, і конфіскували «золото» Універсіади. Це сумна новина, але вона теж була яскравою сторінкою у минулому році.

Види спорту:

Футбольні турніри: