Роман Черняк: «Ворскла» збирається підписати шістьох новачків

Роман Черняк

Президент полтавського клубу поділився планами на зимове міжсезоння

Днями президент полтавської «Ворскли» Роман Черняк дав коротке ексклюзивне інтерв’ю «Кременчуцькій газеті». В інтерв’ю функціонер розповів про плани «Ворскли» на зимове міжсезоння, і наступний сезон. Ми вибрали найцікавіше.

Про гроші

«Ми розрахувалися з усіма боргами по зарплаті, які в нас були. Більше того нам ще УЄФА має заплатити компенсацію за перенесення матчу «Ворскла» — «Арсенал» (Лондон), який з незалежних від нас причин відбувся не в Полтаві, а у Києві».

Про виступи команди і завдання на сезон

«Цього сезону ми на жаль зробили ставку не на того тренера і втратили багато очок. Зараз команда проведе два збори в Туреччині. Цього сезону в нас завдання вирівняти ситуацію, а вже завдання на сезон 2020/2021 — вихід до Єврокубків».

Про новачків

«Ми плануємо підписати шістьох футболістів. Не хотілося б говорити про прізвища, адже не все може скластися так як нам хочеться. Двох гравців ми вже підписати не змогли, адже інші клуби запропонували кращі умови. Тому вся конкретика буде одразу по підписанню угод.

Оригінал інтерв’ю:

Нагадаємо, що днями «Ворскла» підсилилася 27-річним нападником Русланом Степанюком. За нашою інформацією, двоє гравців яких не вдалося підписати, це Андрій Богданов, який обрав ковалівський «Колос» та Андрій Цуріков, який обрав «Дніпро-1».

Види спорту:

Футбольні турніри: