Олексію Бортніку — 70

Олексій Бортнік / Фото з Facebook

Сьогодні, 22 січня, День народження відзначає поважна й шанована людина, незмінний директор полтавського стадіону «Динамо» Олексій Бортнік.

Дві третини свого життя наш іменинник займається улюбленою справою, опікуючись цією унікальною спортивною спорудою обласного центру, яка за останні роки змінилася на краще до невпізнанності. Разом із однодумцями, Олексій Володимирович постійно перебуває в пошуку нових ідей для покращення інфраструктури, зміцнення матеріально-технічної бази стадіону й удосконалення умов для занять фізичною культурою й спортом.

Кілька років тому Олексія Бортніка було обрано на посаду заступника голови федерації футболу Полтави, після чого він почав працювати ще з більшим ентузіазмом. Спільними зусиллями створено комфортні умови для глядачів і значно покращені побутові умови для спортсменів.

Велику увагу Олексій Володимирович приділяє й вихованню підростаючого покоління, а також організовує й проводить різноманітні спортивно-масові заходи, турніри для дорослих і дітей. А ще він — багаторічний тренер футбольної команди «Динамо», яка є постійним учасником чемпіонату міста з футболу та мініфутболу.

Колектив Федерації футболу Полтави щиро вітає іменинника й бажає йому міцного здоров’я, щастя, сімейного добробуту, спортивного довголіття, творчої наснаги, нових досягнень, звершень та здобутків в успішній реалізації всіх задумів на благо розвитку спорту на Полтавщині.

Види спорту:

Футбольні турніри: