«Олімпія» у більшості програла «Джуніорс» у фіналі Меморіалу Олега Макарова

Команда з Савинців пропустила швидкий гол і не змогла відігратися

Сьогодні у Києві в манежі НТБ «Динамо» відбувся фінальний матч всеукраїнського Меморіалу Олега Макарова з футболу. У боротьбі за трофей зійшлися «Олімпія» з Савинців та команда «Джуніорс» (Шпитьки). Олімпійці в самому початку зустрічі пропустили і попри те, що майже всю гру провели у більшості, забити свій гол так і не змогли.

«Олімпія» — «Джуніорс» 0:1

«Олімпія»: Казаков, Тарганчук (Співак, 37), Радченко, Фабунмі (Бажан, 66), Богомаз, Кірпіченко (Стрельцов, 63), Рудченко, Кунєв (Гриценко, 85), Субочев, Ковтун, Малик.

Головний тренер: Олександр Кулик.

«Джуніорс»: Румянцев, Ремезовський, Науменко, Скларенко, Ткачук (Ординський, 79), Осадчий (Черновол, 72), Поздеєв (Яременко, 56, Басалкевич, 84), Рожок, Купрій (Момотенко, 16), Захаревич (Яшук, 34), Апанчук (Костяний, 90+5).

Головний тренер: Денис Маринчук.

Голи: Апанчук (7).

На восьмій хвилині був вилучений Артем Науменко.

Перший тайм був за командою з Київщини. Спочатку підопічним Дениса Маринчука вдався швидкий гол. На сьомій хвилині Олексій Казаков вибив м’яч від воріт, але олімпійці програли боротьбу і суперники повернули м’яч до штрафного майданчика, де Олександр Апанчук влучно пробив.

Тут же, на восьмій хвилині «Джуніорс» залишилися у меншості. Артем Науменко грубо порушив правила проти гравця «Олімпії» і побачив перед собою червону картку. При цьому «Олімпія» заробила право на небезпечний штрафний. Едуард Богомаз пробив у поперечку.

Не зважаючи на чисельну більшість, у першому таймі команда з Полтавщини не змогла відігратися. «Джуніорс» добре оборонялися і непогано тримали м’яч. Отож у перерві Олександру Кулику належало вносити корективи.

У другому таймі команда з Полтавщини так і не змогла забити рятівний гол, хоч і мала вдосталь моментів і часу щоб перевести матч бодай у серію пенальті. Проте олімпійці задовольняються «срібними» нагородами Меморіалу Макарова.

Види спорту:

Футбольні турніри: