Зламана пошта і відстрочений трансферний бан: «Гірник-Спорт» може уникнути покарання за неправомірний контракт

Президент ФК «Гірник-Спорт» Петро Каплун

Клубу з Горішніх Плавнів дали ще тиждень щоб заплатити компенсацію Олексію Пінчуку

Днями відбулося засідання КДК УАФ стосовно суперечки між «Гірником-Спорт» з Горішніх Плавнів та його колишнім футболістом Олексієм Пінчуком. Клубу з Полтавщини загрожував трансферний бан, але наразі його відтермінували, давши клубу ще тиждень. Втім, про все по черзі.

З чого все почалося

Ми вже писали про те як «Гірник-Спорт» підписав контракт з футболістом Олексієм Пінчуком. Контракт містив грубі юридичні порушення, а конкретніше — нерівні умови розірвання. Оскільки згідно з правовими нормами, подібні контракти це грубе порушення, коли клуб таки захотів розірвати угоду, Олексій Пінчук звернувся до юристів і виграв юридичну тяганину в Палаті спорів УАФ. Детальніше про цю історію ви можете прочитати тут.

Клуб мав виплатити футболісту близько 75 тисяч гривень компенсації до 30 січня. У разі невиконання рішення, клубу загрожував трансферний бан. Втім, президент «Гірника-Спорт» Петро Каплун одразу сказав, що не збирається нічого виплачувати і поки що це дійсно так.

Історія про зламану електронну пошту

За словами адвоката футболіста Юрія Юрченка на електронну адресу Палати вирішення спорів УАФ надійшов лист начебто від Олексія Пінчука, мовляв той не має фінансових претензій до клубу. Втім, лист виглядає максимально дивно, адже складається з одного речення, де навіть ініціали футболіста написані з маленької букви. Адвокат і футболіст стверджують, що скриньку Пінчука зламали, а лист відправляли з Горішніх Плавнів.

Клубу дали час до 14 лютого

Днями відбулося засідання КДК Української асоціації футболу, де розглядали це питання. Там рішення Палати відтермінували о 14 лютого. І лише тоді, якщо клуб таки не виплатить Олексію Пінчуку компенсацію, гірників каратимуть трансферним баном. За цей час «Гірник-Спорт» може заявити тих футболістів, які зараз перебувають в команді на перегляді й принаймні у поточне трансферне вікно уникнути покарання.

Скан рішення

10 лютого «Гірник-Спорт» зіграв внічию з «Інгульцем» і у складі команди з Полтавщини на поле вийшли троє гравців на перегляді.

Види спорту:

Футбольні турніри: