Дзюдоїстки з Полтавщини завоювали три медалі на Чемпіонаті України серед юніорок

Друга ліворуч - Поліна Мусіхіна

В активі наших спортсменок одне «золото», одне «срібло» та одна «бронза»

Днями у Дніпрі відбувся Чемпіонат України з дзюдо серед юніорів та юніорок віком до 21 року. У змаганнях брали участь спортсмени з Полтавщини, і в активі наших дзюдоїстів три медалі різного ґатунку.

Одразу дві медалі вибороли юніорки з Полтавщини у ваговій категорії до 63 кг. Тут у фіналі зустрілися Марія Рицька та Анастасія Мельник. Марія на шляху до фіналу перемогла харків’янку Тетяну Степанович, Тетяну Мароху з Донеччини, Євгенію Шевченко з Дніпропетровщини та Анну Бойко з Рівненщини. Анастасія Мельник вибила зі змагань Марію Куневич з Івано-Франківська, Діану Савчук з Вінничини, Крістіну Резнікову з Донеччини та Ангеліну Пащук з Луганщини. У фіналі Марія Рицька перемогла свою землячку і здобула «золото», а Анастасія Мельник повезла додому «срібло».

Поліна Мусіхіна, яка виступає у ваговій категорії 78 кг. Поліна перемогла киянку Ірину Логойду, а у другому поєдинку поступилася Ганні Казаковій з Чернігівщини. Потім у втішних сутичках Поліна перемогла Руслану Кононенко з Донеччини і — у битві безпосередньо за «бронзу» — вдруге переборола Ірину Логойду.

Види спорту:

Футбольні турніри: