Дві дзюдоїстки з Горішніх Плавнів завоювали медалі на всеукраїнському турнірі «Київська весна»

Марія Невзорова / Фото з Facebook

Поліна Тумко та Марія Невзорова привезли з Києва «срібло» та «бронзу»

Днями у Києві відбувся міжнародний дитячий турнір з дзюдо — «Київська весна». У змаганнях брали участь спортсмени з різних областей України, а також з Румунії та Молдови. За нагороди змагалися дзюдоїсти з Полтавщини і дві представниці Горішніх Плавнів повернулися з медалями.

Поліна Тумко стала другою у ваговій категорії 36 кг серед дівчат U-14. Поліна перемогла румунку Єкатерину Барбулеску, та ще одну представницю Плавнів — Марію Дибу. У фіналі Поліна поступилася киянці Єлизаветі Ємельяновій.

«Бронзу» у ваговій категорії 44 кг серед дівчат U16 виборола Марія Невзорова. Вона перемогла киянку Каріну Іващенко, потім у півфіналі поступилася Єлизаветі Шевченко з Чернігова, а у «бронзовому фіналі» перемогла Алісу Мальовану зі Славянська.