«Ворскла» — «Шахтар»: більшість експертів прогнозують перемогу гостей

Наші футбольні прогнозисти поділилися думками стосовно сьогоднішнього матчу

Сьогодні у Полтаві на стадіоні «Ворскла» ім. О. Бутовського полтавська «Ворскла», в рамках 20-го туру УПЛ, прийме донецький «Шахтар». Гра розпочнеться о 17:00. Пряму трансляцію покаже канал «Футбол 1».

Команда Юрія Максимова у минулому турі заслужила схвальні відгуки після гри з «Динамо», не зважаючи на поразку. Втім, динамівців у їх нинішньому стані, навряд чи можна вважати суперником, на якому можна перевірити свою міць. Це підтвердила вчорашня гра киян проти «Дніпра-1», де вони поступилися. Зовсім інша справа — донецький "Шахтар«.Команда Луіша Каштру навіть за умов ротації, залишається найсильнішою українською командою. Тож тепер буде видно, чого справді вартує «Ворскла» прямо зараз.

Букмекери віддають перевагу «Шахтареві»:

П1 — 18,5      Х — 7,50    П2 — 1,16

Наші шановні експерти у своїх прогнозах також схиляються на бік «Шахтаря».

Сергій Лукаш: «Полтавці не зможуть нічого вдіяти з «Шахтарем». Навіть якщо Луіш Каштру дасть перепочинок лідерам, їм є рівноцінна заміна. Принаймні на рівні чемпіонату України. Ніхто не буде відбувати номер. «Шахтар» приїде за результатом і здобуде його, хоча й з труднощами. Мій прогноз — 0:1».

Сергій Ходирєв: «Ворскла» програє. У гірників достатньо лавки для адекватної ротації, тож я думаю, що втома після «Бенфіки» не позначиться на сьогоднішній грі. Навпаки, на полі з’являться футболісті, які не мають достатньо ігрової практики, і вони будуть доводити, що дарма їх не випускають у страті. Мій прогноз — 0:2».

Юрій Мармач: «Шахтар» приїде вимученим після важкого матчу в Португалії і ворсклянам цілком під силу цим скористатися. Мій прогноз — 1:1. Гол заб’є Руслан Степанюк».

Сергій Чуйченко: «Ворскла» програє з мінімальним рахунком. Зрозуміло, що гірники приїдуть до Полтави не оптимальним складом. Так само зрозуміло, що на команди чекає важка, в’язка гра, і ворскляни, звісно, намагатимуться нав’язати суперникам боротьбу. Але, я вважаю, що за рахунок майстерності переможе «Шахтар». Мій прогноз — 0:1».

Види спорту:

Футбольні турніри: