ВК «Полтавчанка» перемогла команду «Київська область-Спортліцей» (відео)

Полтавки закінчили п’ятий тур без поразок

Сьогодні у Полтаві у спорткомплексі ПНПУ ім= В. Г. Короленка відбувся матч п’ятого туру Вищої ліги жіночого ЧУ з волейболу між ВК «Полтавчанка» та командою «Київська область-Спортліцей» з Білої Церкви. Полтавки виграли три партії, хоча у другій були серйозні проблеми.

«Полтавчанка» — «Київська область-Спортліцей» — 3:0

(25-17, 28-26, 25-12)

«Полтавчанка»: Жмайло, Бекетова, Важинська. Ольховська, Гулько, Марченко, Пономаренко, Музиченко, Донець, Дабека, Щербак (л), Смутко (л).

Головний тренер: Анатолій Воліченко.

«Київська область-Спортліцей»: Костянець, Березнюк, Дзюба, Дудченко, Черній, Чубата, М. Капланська Капланська, Жуковська, Чубук, Д. Капланська, Нікольнікова, Бойко (л), Біленко (л).

Головний тренер: Валентина Наумчук.

Юні волейболістки «Спортліцею» були активними та зарядженими і першими вийшли вперед. Дівчата гучно підтримували одна одну і за шумом було незрозуміло, хто власне грає вдома. Втім, запалу дівчат вистачило лише на вдалий старт. Після того як команди набрали по 11 очок, «Полтавчанка» взяла ініціативу у свої руки і пішла у відрив. Як підсумок — 25:17 на користь команди Анатолія Воліченка.

А от друга видалася доволі нервовою. Тут вже полтавська команда була змушена наздоганяти. Полтавки поступалися по ходу зустрічі, і лише на 15 му очку наздогнали суперниць. Далі, після чергової перерви, наші дівчата здавалося б переломили хід зустрічі, але ні — гості наздогнали і кількість очок з обох боків перевалила за 25. Так, у надзвичайно напруженій боротьбі полтавки виграли другу партію з рахунком 28:26. При цьому не обійшлося від прочухана від Анатолія Воліченка. Щоб зрозуміти наскільки нервовою була ця партія, подивіться її кінцівку.

Але на третю партію гідного спротиву гостей вже не вистачило. Тож «Полтавчанка» впевнено виграла її з рахунком 25:12 і у підсумку перемогла з рахунком 3:0.

Прямо зараз «Полтавчанка очолює турнірну таблицю, хоча ще зіграно не всі матчі. Полтавок чекає «Фінал чотирьох».

Види спорту:

Футбольні турніри: