Юрій Максимов: «Перемога була потрібна нам як повітря»

Прес-конференція головного тренера «Ворскли» після сенсаційної перемоги над «Шахтарем»

Сьогодні полтавська «Ворскла», в рамках 20-го туру УПЛ, сенсаційно перемогла донецький «Шахтар». Після гри головний тренер полтавці Юрій Максимов поспілкувався з полтавськими журналістами.

Про гру «Ворскли» і «Шахтаря»

«Вітаю всіх полтавців з перемогою. Вона була потрібна нам як повітря, адже якщо ти хочеш чогось досягти, перебувати на відстані двох очок від вильоту з УПЛ не дуже добре. У києві ми втратили очко, сьогодні ж нам фортуна повернула три, хоча я розраховував на нічию. Напевне, ми це заслужили».

Про майбутні матчі

З ротацією нічого не вийде, адже всі футболісти яких ми запросили вже грають. Є проблеми в опорній зоні. У нас було там лише дві людини — Олександр Скляр та Давід Пуцлін. Зараз Скляр отримав червону, тож доведеться думати кого награвати в цю зону. З іншими наче все нормально.

Про Дмитра Щербака

«Чесно кажучи, мені дуже шкода цього хлопця. З нього буде футболіст з великої літери, але він переніс безліч травм і операцій. На зборах він був кращим і за пробігом, і за роботою і за багатьма іншими показниками. Мені подобаються такі футболісти. І от на зборах в останньому спарингу з поляками його вдарили в коліно. Зараз він лікується в Мюнхені. Єдине що радує — не підтвердилися підозри про розрив хрестоподібних зв’язок. Але потрібно робити операцію на меніску. Після операції будемо стежити за відновленням. Сподіваюся, він ще принесе команді чимало користі. Ми брали його на збори просто подивитися, а виявилося, що він справжній футболіст»

Про молодих футболістів

«Ми звертаємо увагу на молодь, але не всі можуть витримати навантаження. Зараз важко робити ставку на молодь, адже ми в турнірній ямі і кров з носа потрібне результат прямо зараз»

Повну прес-конференцію дивіться на відео.

Види спорту:

Футбольні турніри: