ВК «Решетилівка» — срібний призер Кубка України з волейболу

Команда з Полтавщини у фіналі поступилася «Житичам»

Сьогодні у Житомирі відбувся фінальний матч Кубка України з волейболу серед чоловіків. ВК «Решетилівка» зійшлася у боротьбі за трофей з місцевою командою «Житичі-ЖНАЕУ». Решетилівці зчинили справжній фурор у цьому турнірі. Команда Сергія Котьмана, яка виступає у четвертому дивізіоні чемпіонату України (друга ліга) дійшла до фіналу. Решетилівці ще до матчу увійшли в історію, а у грі могли завоювати трофей.

«Житичі-ЖНАЕУ» — ВК «Решетилівка» — 3:0

(25-14, 25-14, 25-18)

«Житичі»: Куранов, Наложний, Лубан, Остапенко, Бондар, Омельченко, Антонюк, Рудницький, Хваста (л).

Головний тренер: Сергій Тарайковський.

«Решетилівка»: Керекелиця, Сохін, Федосеєв, Оніпко, Сосімович, Сухінін, Старчиков, Сотник, Гутиря (л), Хлівненко (л),

Головний тренер: Сергій Котьман.

У першій партії ініціативою повністю володіли господарі. «Житичі» швидко вирвалися вперед і не дозволяли суперникам наблизитися на небезпечну відстань. Два тайм-аути від тренерського штабу дещо заспокоїли «Решетилівку, але було вже пізно. Житомирці довели партію до перемоги 25:14.

Другий сет був дуже схожий на перший. Так само господарі швидко почали відриватися, так само тренери «Решетилівки» намагалися внести корективи під час тайм-аутів, я так само це не допомогло. Зрештою, навіть рахунок цієї партії був ідентичним — 25:14. Втім, решетилівців рано списувати з рахунків. У цьому розіграші Кубка України команда з Полтавщини вже радувала камбеками.

У третій партії, решетилівці дійсно трималися гідно і наближалися до опонентів на відстань одного очка. Втім, навіть порівнятися з «Житичами» нашій команді не вдавалося, не говорячи вже про те щоб вирвати партію. Третій відрізок закінчився з рахунком 25:18 на користь «Житичів».

Отож ВК «Решетилівка» сенсаційно здобуває срібні медалі Кубка України з волейболу.

Види спорту:

Футбольні турніри: