«Маріуполь» — «Ворскла»: більшість експертів прогнозують перемогу полтавців

Наші футбольні прогнозисти поділилися своїми думками стосовно сьогоднішнього матчу

Сьогодні у Маріуполі полтавська «Ворскла», в рамках 21-го туру УПЛ, зіграє з місцевим «Маріуполем». Гра розпочнеться о 14:00. Пряму трансляцію покаже канал «Футбол 2».

У попередньому турі ворскляни зчинили сенсацію і перемогли донецький «Шахтар». Не зважаючи на те, що гірники приїхали далеко не основним складом, футболісти за прізвищами все одно були фаворитами. «Ворскла» перемогла не лише за рахунком, а й повністю переграла гірників, що визнав тренер «Шахтаря» Луїш Каштру. Але це лише один матч, який зовсім не вирішив проблем для «Ворскли». Головна проблема — кадровий голод. У матчі проти гірників червону картку отримав Олександр Скляр і не допоможе команді у Маріуполі. Юрій Максимов після того матчу говорив про те, що не зрозуміло, кого тепер награвати опорником на «Маріуполь», тим більше, що різниця між цими матчами лише три дні. Втім, не зважаючи на проблеми, тепер «Ворскла» фаворит:

П1 — 2,12     Х — 3,35     П2 — 3,55

Більшість наших експертів теж впевнені, що зелено-білі не програють.

Сергій Лукаш: «Ворскла» переможе «Маріуполь». Команда Юрія Максимова показала, що вміє грати у футбол, пресингувати і забивати голи. Навіть у матчі проти сильнішого «Шахтаря» полтавці переграли суперника, а не лише забили більше голів. Так, у Максимова є кадрові проблеми в опорній зоні. Я думаю, що тренер опустить туди Луізао. Полтавці мають взяти з «Маріуполем» три очки. Мій прогноз — 1:2. Дубль на свій рахунок запише Владислав Кулач.

Сергій Ходирєв: «Ворскла» точно не програє, але мені здається, що й не виграє. Звісно гра полтавців проти «Шахтаря» вселяє надію на краще, але ж варто враховувати, що й гірники провалили матч — просто ходили пішки по полю. «Маріуполь» бореться за першу шістку і не дозволятиме собі такої вальяжності. Думаю, в опорну зону підніметься Володимир Чеснаков, а його місце у центрі захисту займе або Євген Мартиненко або Володимир Баєнко.

Юрій Мармач: «Ворскла» переможе з мінімальним рахунком. Не знаю, яке рішення прийме Максимов щодо опорника, але якби мене запитали що б зробив я, то я б відповів, що підняв би туди Чеснакова. А так, мій прогноз — 0:1. Гол заб’є Руслан Степанюк.

Сергій Чуйченко: «Мені здається, що «Ворскла» втратить очки. Звісно, команда показала, що вона оновилася і тепер грає розумніше та агресивніше. Але мені здається, у Маріуполі полтавці будуть більш спокійними ніж господарі. «Ворсклі» вже не світить перші шістка, і від зони вильоту вони відриваються. «Маріуполю» ж вкрай необхідні очки і команда Бабича намагатиметься буд що виграти. Втім, «Ворскла» цього не дозволить. На місці опорника Скляра підмінить Луізао. Мій прогноз — 1:1. Гол знову заб’є Руслан Степанюк».

Види спорту:

Футбольні турніри: