Студентська збірна України з полтавцями у складі перемогла Канаду

У півфіналі втішного турніру за 5-8 місця Всесвітньої Універсіади в Казані (Росія) збірна України, у складі якої грають троє гравців ФК «Полтава» — Олексій Зозуля, Длявер Нурідінов і Дмитро Добрянський, перемогла студентську збірну Канади — 1:0.

В основному складі української команди вийшли на поле захисник Зозуля і півзахисник Нурідінов, який завдав 4 удари по воротах канадців. На 82-й хвилині Нурідінова замінив інший гравець ФК «Полтава» Добрянський.

Переможний м’яч у ворота збірної Канади на 66-й хвилині забив екс-ворсклянин Сергій Кравченко.

Студентська збірна України у своїй останній грі Всесвітньої Універсіади — матчі за 5 місце, який відбудеться 16 липня, зустрічатиметься зі збірною Ірландії. Студентська команда Ірландії у втішному півфіналі перемогла збірну Малайзії — 1:1 (5:4 — по пенальті).

Також у Казані визначилися фіналісти футбольного турніру Універсіади. Причому переможці обох основних півфіналів з’ясувалися у серії післяматчевих пенальті. Збірна Франції перемогла Японію — 1:1 (3:1 — по пенальті), а збірна Великої Британії, яка у чвертьфіналі виграла в України, у півфіналі перемогла Росію — 1:1 (5:3 — по пенальті).

Таким чином 16 липня у матчі за «бронзу» зіграють Росія — Японія, а у головному фіналі зустрінуться Франція — Велика Британія.