«Ворскла» завдяки пенальті перемагає «Олімпік»

Владислав Кулач забив перший гол після повернення до Полтави

Сьогодні у Полтаві на стадіоні «Ворскла» ім. О. Бутовського відбувся матч 22-го туру УПЛ між полтавською «Ворсклою» та донецьким «Олімпіком». Обидві команди після зборів дивують своїх вболівальників, але дивують по-різному — «Ворскла» радує видозміненою грою, і навіть трохи результатами, «Олімпік» — не радує нічим, хоча на Вінсенте Гомеса покладалися великі надії. Сьогодні «Ворскла» фаворит, питання було в тому, чи подужає команда Юрія Максимова щільний графік.

«Ворскла» — «Олімпік» 1:0

«Ворскла»: Різник, Пердута, Чеснаков, Альюн, Баєнко (Якубу, 56), Скляр, Пуцлін, Шехіч, Луізао, Кулач (Ребенок, 76), Степанюк (Васін, 63).

Головний тренер: Юрій Максимов.

«Олімпік»: Кічак, Ксьонз, Гришко, Зотько, Лебеденко, Цимбалюк, Кравченко (Є. Пасіч, 46), Кравчук, Політило, Дегтярьов (Тейшейра, 73), Шахаб (Баланюк, 57).

Головний тренер: Вінсенте Гомес.

Голи: Кулач (63, пен.).

На 78-й хвилині був вилучений Андрій Кравчук (друга жовта)

Юрій Максимов залишив на лаві для запасних Вадима Сапая та Ібрахіма Кане. В іншому ж склад не змінився. Місце у воротах зайняв Дмитро Різник. У захисті вийшли Володимир Баєнко, Альюн та Володимир Чеснаков. В опорну зону повернувся Олександр Скляр. Поруч з ним у центрі півзахисту вийшов Давід Пуцлін. На флангах півзахисту розташувалися Ігор Пердута та Луізао. В атаці знову вийшло тріо — Руслан Степанюк, Владислав Кулач та Едін Шехіч.

Команди грали періодами динамічно, але зовсім не радували публіку небезпечними моментами. У першому таймі і «Ворскла» і «Олімпік» мали лише по одній реальній можливості забити. На 20-й хвилині Дмитро Різник парирував удар Шахаба, а на 39-й Владислав Кулач з гострого кута пробив вище воріт. Загалом же, перший тайм був багатий більше на боротьбу, мілкі фоли та гірчичники, аніж на атакувальні комбінації.

Не можна сказати, що у другому таймі стало краще, але гол глядачі все ж побачили. На 63-й хвилині Дмитро Гришко у штрафному майданчику порушив правила проти Владислава Кулача. Арбітр все бачив і вказав на «точку». Сам Владислав взявся пробивати і переграв Артема Кічака — 1:0.

Після голу олімпійці побігли відіграватися і на 69-й хвилині Максим Дегтярьов міг забивати, але не влучив у ворота. Взагалі «Олімпік» почав більше атакувати. Але на 78-й хвилині команда Вінсенте Гомеса залишилася у меншості — другу жовту отримав Андрій Кравчук.

У підсумку ворскляни довели матч до перемоги і піднялися на дев’яту позицію, щонайменше до завтра.

Види спорту:

Футбольні турніри: