«Десна» — «Ворскла»: експерти розділилися у прогнозах

Наші футбольні прогнозисти поділилися своїми думками стосовно сьогоднішнього матчу

Сьогодні у Чернігові на стадіоні «Авангард» відбудеться матч ¼ фіналу Кубка України з футболу між полтавською «Ворсклою» та чернігівською «Десною». Гра розпочнеться о 19:00. Пряму трансляцію покаже канал «УНІАН» та «FootballHub».

«Ворскла» продовжує грати в суворому графіку. Сьогодні полтавці грають кубковий матч, а вже через три дні на полтавців чекає виїзд в гості до «Олімпіка». У Юрія Максимова немає широкого поля для ротації, і наставник ворсклян в будь-якому разі триматиме у голові матч проти «Олімпіка». Втім, Кубок України це теж важливий турнір для «Ворскли» і навіть можливість пробитися до Єврокубків. Офіційно такого завдання перед командою не ставили, але такі надії несміливо озвучував генеральний директор Олег Лисак.

Букмекери вважають «Десну» беззаперечним фаворитом:

П1 — 1,77     Х — 3,65       П2 — 4,60

А от прогнози наших експертів абсолютно різні:

Сергій Лукаш: «Ворскла» програє. Чернігівська команда зараз виглядає краще, і вдома не відпустить перемогу. Мій прогноз — 1:0 на користь господарів».

Сергій Ходирєв: «Знаєте, я думаю, що «Ворскла» проскочить далі. У «Десни» зараз серйозна боротьба за Єврокубки в УПЛ. В Кубку України Олександр Рябоконь ймовірно вдасться до серйозної ротації. Тож у ворсклян всі шанси. Мій прогноз — 1:2».

Юрій Мармач: «Ворскла» переможе. Максимов зуміє правильно налаштувати команду на кубкову гру. Мій прогноз — 0:1. Гол заб’є Руслан Степанюк».

Сергій Чуйченко: «І хотілося б мені сказати, що в основний час рахунок буде 1:1, але все ж віддам невелику перевагу «Десні». Чернігівці зараз просто сильніші, і в Кубку теж боротимуться за перемогу. Мій прогноз — 1:0».

Види спорту:

Футбольні турніри: